Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Posty
    4

    Ladowanie baterii

    Zauwazylem dziwna rzecz,jak uzytkowalem WM to podczas ladowania telefonu swiecila sie pomaranczowa dioda ze telefon sie laduje. Po naladowaniu baterii dioda zmieniala kolor na zielony i oznaczalo to ze bateria jest naladowana. Odkad przeszedlem na Androida w.w dioda nie zmienia koloru i wydaje mi sie ze bateria nie laduje sie do konca. Mial ktos moze podobny problem? Czy cos jest nie tak z bateria,lub zle wgrany Andek?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Ladowanie baterii

    jak ja mam na androidzie to działa tak samo jak na wm
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3

    Odp: Ladowanie baterii

    Ja mam tak samo, tylko było napisane że dochodzi do 95% a potem jakby cś blokowało.

  4. #4
    Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Dublin/Tychy
    Posty
    50

    Odp: Ladowanie baterii

    Niektóre buildy mają problemy z bateriami. Podobno w niektórych buildach pomagało jak się bateria naładuje do tych 95% (w niektórych 99% - ja tak miałem) wyłączyć tel, wyciągnąć baterię, włożyć ją i doładować ją do pełna na wyłaczonym tel. Potem powinno być ok. Ja tak miałem w jakimś buildzie (ale nie pamiętam co to było bo sporo ich miałem wgranych) i mnie pomógł ten zabieg.

    I ogólnie apropo ładowania baterii - żeby wydłużyć jej wytrzymałość należy właśnie rozładować tel do zera. I ładować ją na wyłączonym tel aż do pełna. Potem odłączyć ładowarkę na chwilę i podłączyć ją spowrotem na kolejną np godzinę. Podobno polepsza to właściwości używanych baterii. Ja osobiście nie sprawdzałem tego jeszcze ale po komentarzach do tej ciekawoski ludzi episali że pomaga i bateria trzyma dłużej !!
    Asus 1201N + CORSAIR SSD F60 + Kingston 4GB
    HTC HD2 Nexus1.9b Android NAND + microSD 16GB Sandisk
    Nissan GTiR 363BHp + Integra DA6 Xsi RiP + Micra K11
    Silvia PS13 SR20DET soon !!


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top