Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    20.10.2012
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC HD2

    synchronizacja danych

    witam,

    w celu przesłania zrobionych zdjęc na komputer, pobrałem Microsoft ActiveSync i się podłączyłem przez kabel USB. na pulpicie pojawił mi się folder "HTC_HD2 moje dokumenty" ale tych zdjęc tam nie ma. co mam zrobić abym mógł zdjęcia przesłać na kompa?? bo próbowałem wrzucić jpg. na telefon(HTC_HD2 moje dokumenty -> moje obrazy) i to sie udało. ale dlaczego w folderze "moje obrazy" nie ma tych zdjęć co porobiłem telefonem??

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: synchronizacja danych

    A nie masz zapisu zdjęć przypadkiem na karcie pamięci? Z resztą zdjęcia są zapisywane do folderu DCIM... Może w tym problem? ;d
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    20.10.2012
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: synchronizacja danych

    tak właśnie myślałem że na karcie pamięci zapisuje i że zdjęcia są w folderze DCIM, bo tak miałem w poprzednim telefonie sonyericsonie k550i, tylko żę tam mi od razu po podpięciu USB dzieliło na kartę pamięci i pamięć telefonu, tak jakby 2 oddzielne pendrive'y.
    No a tu zupełny przeskok, musiałem kilka razy przeczytać instrukcję zanim pewne rzeczy ogarnąłem.
    Właśnie przed chwilą "wygrzebałem" jak dojść do tych zdjęć, dla kogoś kto by jeszcze nie wiedział jak, to zamieszczam instrukcję:
    podłączamy naszego htc przez USB do kompa -> pojawia się okienko programu Microsoft ActiveSync i automatycznie rozpoczyna synchronizację która trwa 2-3 sekundy -> klikamy 'Eksploruj' -> 'Moje urządzenie z systemem WindowsMobile' -> 'Storage Card' -> 'DCIM' -> '100MEDIA' -> i mamy nasze zdjęcia

    ps. nie wiem czy to ma znaczenie, ale w moim przypadku system telefonu to Windows Mobile a kompa Windows XP

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: synchronizacja danych

    Standardowa ścieżka do zdjęć ;d Gdzieś już taki temat był, ale dość dawno... Bo mało kto siedzi jeszcze na Windowsie Mobile na HD2
    Pozdrawiam!
    I zamykam
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top