Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    5
    Słuchawka
    htc hd2

    windows 6.5 i spolszczenie

    Witam,
    mam htc hd2 z następującym PN: 99HJY005-02
    Chcę zainstalować windows 6.5 i spolszczenie. Samemu zainstalowałem system, ale nie wchodzi mi spolszczenie. Pewnie dla tego, że instalowałem wersje nie pod mój egzemplarz. Gdzie mogę dostać odpowiedni pod mój telefon system i spolszczenie? Jestem zielony w tych kwestiach. Pozdrawiam.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: windows 6.5 i spolszczenie

    Na forum możesz dostać ROM i spolszczenie, wystarczy poszukać w dziale Download

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D
    Jak dobrze pamiętam to stock w języku polskim jest tylko przy odpowiednim pn, jeżeli twoje pn jest inne to pozostaje Ci android lub wm jakiegoś kucharza

    Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    5
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: windows 6.5 i spolszczenie

    Najlepsze jest to, że w tym htc już był wgrany windows 6.5 i do wyboru było wiele języków po hard resecie, w tym polski. Po prostu wgrałem windows 6.5 jeszcze raz, bo chciałem coś zweryfikować. Generalnie sprawa wygląda tak, że szukam wersji pod mój egzemplarz, ale znaleźć nie mogę :P

  5. #5
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: windows 6.5 i spolszczenie

    Wgraj po prostu jakiegoś custom ROMa WM od ArturN bądź Androida WWE, ustaw polski i voila
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    5
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: windows 6.5 i spolszczenie

    Wszystko ładnie pięknie tylko tak. Co to custom rom ;P ? Chcę mieć windows ponieważ myślę ze wgranie androida nie jest takie proste i nie chcę się w to bawić sam. Jeśli ten custom rom moge wgrać tak samo jak oryginalny system WM pod htc hd2, czyli podłączam telefon klikam dalej i czekam, to chętnie to zrobię. Podeślesz mi jakiś link do pobrania tego systemu?

  7. #7
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: windows 6.5 i spolszczenie

    Jest opcja wyszukaj. Sorry, że tak Cię odsyłam, ale wystarczy poszukać - wszystko jest na tym forum. Jeśli jesteś jeszcze większym leniem polecam hd2blog Co prawda dawno nie aktualizowany, ale rzeczy w nim umieszczone są nadal aktualne.
    Wgranie Androida natomiast jest dość proste - wystarczy podążać za poradnikiem Kurczaczka, i wszystko pójdzie dobrze.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    5
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: windows 6.5 i spolszczenie

    ok to zróbmy tak
    mam już rom który chce wgrać:
    FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011] | HTC HD2 Blog
    co muszę zrobić przed wgraniem go na telefon? jakiś task29, hard reset? co i jak?
    co to jest radio i hspl ?? jak sprawdzić jakie mam?
    pozdrawiam i dzięki za dotychczasową pomoc!

  9. #9
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: windows 6.5 i spolszczenie

    Ponownie, wszystko jest na blogu... Jednak mam trochę więcej czasu dzisiaj, więc kulturalnie odpiszę - jednak na następny raz proszę Cię, przejrzyj najpierw forum i bloga, bo nie każdy może mieć tyle cierpliwości, co ja ;d
    FAQ aktualizacja Romu oraz Radia przez HardSPL | HTC HD2 Blog <-Tutaj masz ładnie opisane, jak wgrać customowy ROM, tylko nie ściągaj HSPL z tej strony, tylko z tej:HSPL4 wydane | HTC HD2 Blog.
    Jest to nowsza wersja programu HSPL, dzięki której nie musisz zwracać uwagi na to, jaką wersję SPL na telefonie miałeś wcześniej.
    Jeszcze ProTip: Podczas instalacji HSPL na telefon, na monitorze wyskoczy Ci menu, z którego będziesz mógł sobie wybrać wersję HSPL instalowanego na telefon. Wybierz 2.08, pomoże Ci to w ewentualnej późniejszej przesiadce na dużo bardziej nowoczesnego, i co ważniejsze dalej developowanego Androida.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    5
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: windows 6.5 i spolszczenie

    oke, dzięki wielkie!
    wszystko poczytałem, pościągałem potrzebne pliki i jutro się za to biorę
    powiedz mi jeszcze ten task29 jest konieczny czy mogę to odpuścić?


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top