Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jaki system?

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    2
    Słuchawka
    HD2

    Jaki system?

    Witam jakaś godzinę temu stałem się posiadaczem używanego HD2, z tego co zauważyłem mam do wyboru 3 systemy Android, Windows Mobile i Windows Phone. Który z tych systemów według was jest najlepszy? W zestawie jest karta 4 GB ale pewnie zabraknie mi miejsca czy jest różnica w tym telefonie miedzy zwykłymi kartami microSD a tymi z CLASS 10?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    System,polecam sprawdzić kazdy i wybrać a karta,różnica to prędkość obsługi wlotu i wylotu

    Wysyłane z mojego gołębia pocztowego

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    2
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Jaki system?

    Poczytałem trochę i tak jak większość użytkowników zdecyduje się na Androida tylko przeraża mnie ilość modyfikacji, strasznie dużo tego Zależy mi bardzo na tym aby kamera nagrywała w 720p i żeby aparat robił możliwie najlepsze zdjęcia, który Rom wg. was jest najlepszy do tego ?

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Cytat Zamieszczone przez Adas Zobacz posta
    Poczytałem trochę i tak jak większość użytkowników zdecyduje się na Androida tylko przeraża mnie ilość modyfikacji, strasznie dużo tego Zależy mi bardzo na tym aby kamera nagrywała w 720p i żeby aparat robił możliwie najlepsze zdjęcia, który Rom wg. was jest najlepszy do tego ?
    Jedynie MIUI i CyanogenMod 7. Oba oparte o Androida 2.3.7 jednak polecam wgrać Windows Phone 7, jeżeli chodzi o sterowniki świetny, ładny, szybki - Android przy nim to żółw, oraz ma ogromne wsparcie XDA co daje masę aplikacji i modyfikacji zobacz co ci sie bardziej podoba :P

    Wysłano za pomocą mojego gołębia pocztowego


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top