Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    2
    Słuchawka
    HTC HD2 T8585

    HTC HD2 - Internet Play - Dziwny problem /ironia losu/

    Witam,

    mam taki otóż dziwny problem z internetem. Przedłużyłem umowę w PLAY, bez telefonu i otrzymałem gratis pakiet 1GB na transfer danych. Chciałem wypróbować i tu LIPA. Zamówiłem SMSa konfigurującego z PLAY i to nic nie dało.

    Co dziwne: MMSy mogę wysyłać, połączenie transmisji danych łączy się, ale nie mogę przeglądać stron, ani za pomocą Opery, ani IE. Przetrzepałem sporo for internetowych i nie mogę znaleźć rozwiązania. Będę wdzięczny za pomoc.

    Dodam, że telefon był zakupiony w 2010r. w salonie PLAY. Wówczas potrafiły przytrafić się niespodziewajki w postaci rachunku za internet (wówczas działał aż za dobrze), w związku z czym zainstalowałem nodata. W czerwcu oddałem telefon na gwarancję, gdyż zaczął świrować dotyk w wyświetlaczu. Gdy go oddali nie korzystałem z internetu i nie naliczało mi z tego tytułu żadnych opłat. Teraz po przedłużeniu umowy (z pakietem danych) i zmianie zasad korzystania z internetu (po wykorzystaniu zwalnia, ale nie nalicza opłat) nie mogę z niego korzystać. Ironia losu

    Soft:
    WM
    Wersja systemu operacyjnego 5.2.2.21869 (21869.5.0.82)
    Wersja Manila 2.5.19211619.0
    Wersja ROM 1.66.479.2 (76641) WWE
    Data ROM 01/11/10
    Wersja radia 2.07.51.22_2
    Wersja protokołu 15.32.50.07U

    Pozdrawiam serdecznie!

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: HTC HD2 - Internet Play - Dziwny problem /ironia losu/

    Jak dobrze widzę to masz hd2 ze stockowym romem, w związku z czym udaj się na stronę htc i zacznij od zainstalowania romu 3.14 jeżeli chcesz dalej jechać na oryginalnym romie
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top