Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    4
    Słuchawka
    htc hd2

    Problem z połączeniem przez ActiveSync

    Witam. Na samym wstępie chciałbym napisać, iż zapoznałem się z innymi tematami dotyczącymi podobnych problemów, aczkolwiek nic konkretnego nie znalazłem.
    Posiadam wgrany rom: 4.0.4 (ICS - Ice Cream Sandwich). Zainstalowałem go już jakiś czas temu, normalnie z WM, gdzie nie miałem żadnych problemów z połączeniem się, z ActiveSync.
    Teraz chciałbym sobie zmień na inny rom, ale nie mogę w żaden sposób nawiązać połączenia z AS.
    Szukałem informacji, próbowałem różnych sposobów, na różnych komputerach (Wszystkie z Xp), ale bez skutków.
    Ogólnie po kilku godzinach uznałem że szkoda męczyć telefon, i tak to nic nie da.
    W WM wybierało się tylko Tryb ActiveSync, i nie miałem nigdy żadnych problemów. Czy ktoś mógłby mi pomóc, i powiedzieć co powinienem zrobić ? W androidzie nie ma takiego trybu, jedynie pamięć masowa... Kabel usb oczywiście sprawny. Jak mogę połączyć telefon z komputerem, by wgrać sobie inny rom ?
    Dodam jeszcze iż mam również komputer z Windowsem 7, ale Device Center również nie łączył.
    Ostatnio edytowane przez Ronal ; 11.11.12 o 16:49

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Problem z połączeniem przez ActiveSync

    Wytłumaczę to najprościej jak można...
    Masz Widelec, masz ochotę na makaron.
    Bierzesz zupę i usiłujesz ją zjeść, raz- źle, dwa- źle kurka coś nie idzie?

    Android to Android, wykonuje synchronizacje w internecie i dostęp do tego co mamy na koncie mamy na stronie głównej Google.
    WM to przeżytek który zmarł, aktualizacja po ActivSync występuje więc tylko na starej odsłonie systemu- wersja 7 i 8 wykorzystuje Zune.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top