Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Widok wątkowy

  1. #5
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    29.05.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    74
    Słuchawka
    Samsung Galaxy SIII
    Rom
    Android 4.1.2
    Radio
    2.15

    Odp: Android JellyBean-4.1.2-CM10

    Co do relacji odnośnie tego ROM-u to na początku trzeba przeczytać komentarze, żeby się dowiedzieć, że powinno się dać 320 MB na system, a nie 285. Co do czarnego paska na dole ekranu to da się przyzwyczaić

    Przechodząc do opinii to na początku wydawało mi się, że będzie dobrze, szybko zastartował, nie ciął się, ale po zainstalowaniu paru aplikacji (naprawdę nie było ich dużo) zaczął się przycinać, no to zrobiłem restarcik i myślałem, że po kłopocie, jednak na myśleniu się skończyło. Po tych paru tygodniach to działa, ale np. potrafi się przyciąć podczas pisania SMS-ów ! Dodatkowo ma takie dziwne problemy jak po pierwsze podczas wyłączania ekranu nie wyłącza się całkowicie tylko zostaje przez chwilę podświetlony ekran (taki granatowo niebieski), po drugie dwa razy wyłączył mi połączenie, trzeba było wpisać pin i restartować, a po trzecie coś mi dużo baterii zżera, na innych ROM-ach chyba było lepiej...

    Podsumowując: ROM dla ludzi o mocnych nerwach , jednak wydaje mi się, że warto przetestować (jeżeli często się wyłącza aplikacje w tle to da się na nim pracować ) , może ja mam tylko takiego pecha, a komuś innemu będzie chodził dobrze
    To tyle ode mnie.

    W tą sobotę (jak mi nic nie wypadnie) to spróbuję wgrać tego http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1915766 zobaczymy co z tego wyjdzie
    Pozdrowionka dla forumowiczów
    Ostatnio edytowane przez Sideswipe ; 12.12.12 o 20:21


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top