Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    29.05.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    74
    Słuchawka
    Samsung Galaxy SIII
    Rom
    Android 4.1.2
    Radio
    2.15

    Android JellyBean-4.1.2-CM10

    Cześć!
    Od dłuższego czasu używałem na swoim Leosiu Androida 2.3.7 CyanogenMod 7, na początku był super, ale przez ostatnie 2 tygodnie wszystko się zmieniło, bo telefon strasznie zwolnił zaczął się zacinać itp. dlatego postanowiłem coś zmienić i znalazłem coś takiego: [3.Nov.2012][ROM] NexusHD2-JellyBean-4.1.2-CM10 V1.2 [NativeSD] - xda-developers wygląda nieźle i chciałbym spróbować. I tu nasuwa się moje pytanie, czy mogę przywrócić dane z mojego aktualnego
    CyanogenMod-a 7 przy pomocy Cwm (z "zakładki" Backup And Restore)?
    Wszystkie ROM-y instaluję przy pomocy HD2 Toolkit przez Clk i Cwm
    ps. A tak przy okazji co Wy sądzicie na temat tego ROM-u ?
    Z góry dzięki za pomoc
    Pozdrawiam

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock
    Nie ryzykowalbym lepiej zrób backup przez titaniuma. Ciekaw jestem jak to będzie chodziło zdaj relacje

    Tapnięte z e3d

  3. #3
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    29.05.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    74
    Słuchawka
    Samsung Galaxy SIII
    Rom
    Android 4.1.2
    Radio
    2.15

    Odp: Android JellyBean-4.1.2-CM10

    Na szczęście się udało
    Pierwsze 10 min wywołało u mnie pozytywne wrażenie, płynność, szybkość.
    Za chwilę będę instalował aplikacje i wyedy zobaczymy
    jedna rzecz jak mnie trochę denerwuje to czarny pasek na dole ekranu (pasek nawigacji), nie wiem jak go wyłączyć... (głupie, ale prawdziwe )
    Ostatnio edytowane przez Sideswipe ; 23.11.12 o 21:38

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Android JellyBean-4.1.2-CM10

    W ustawieniach ROMu masz opcje wyłączenia- jednak zalecam ci używanie tego, dłużej pochodzi ci dotyk

  5. #5
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    29.05.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    74
    Słuchawka
    Samsung Galaxy SIII
    Rom
    Android 4.1.2
    Radio
    2.15

    Odp: Android JellyBean-4.1.2-CM10

    Co do relacji odnośnie tego ROM-u to na początku trzeba przeczytać komentarze, żeby się dowiedzieć, że powinno się dać 320 MB na system, a nie 285. Co do czarnego paska na dole ekranu to da się przyzwyczaić

    Przechodząc do opinii to na początku wydawało mi się, że będzie dobrze, szybko zastartował, nie ciął się, ale po zainstalowaniu paru aplikacji (naprawdę nie było ich dużo) zaczął się przycinać, no to zrobiłem restarcik i myślałem, że po kłopocie, jednak na myśleniu się skończyło. Po tych paru tygodniach to działa, ale np. potrafi się przyciąć podczas pisania SMS-ów ! Dodatkowo ma takie dziwne problemy jak po pierwsze podczas wyłączania ekranu nie wyłącza się całkowicie tylko zostaje przez chwilę podświetlony ekran (taki granatowo niebieski), po drugie dwa razy wyłączył mi połączenie, trzeba było wpisać pin i restartować, a po trzecie coś mi dużo baterii zżera, na innych ROM-ach chyba było lepiej...

    Podsumowując: ROM dla ludzi o mocnych nerwach , jednak wydaje mi się, że warto przetestować (jeżeli często się wyłącza aplikacje w tle to da się na nim pracować ) , może ja mam tylko takiego pecha, a komuś innemu będzie chodził dobrze
    To tyle ode mnie.

    W tą sobotę (jak mi nic nie wypadnie) to spróbuję wgrać tego http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1915766 zobaczymy co z tego wyjdzie
    Pozdrowionka dla forumowiczów
    Ostatnio edytowane przez Sideswipe ; 12.12.12 o 21:21


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top