Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    09.11.2011
    Skąd
    Konstantynów Łódzki
    Posty
    13
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    3.14.479.2 WWE
    Radio
    2.15.50.14

    Question Android 4.1 SD na HD2 POMOCY

    Witam wszystkich "magików" na forum. Mam do was wielką prośbę, jestem tu dość świerzy, dlatego proszę, pomóżcie mi, gdyż chcę wypróbować androida 4.0.4 lub 4.1 na moim HTC HD2 jednak narazie tylko SD. Z tego oto powodu, liczę na waszą pomoc i opis jak przygotować telefon i karte SD, aby ten android działał bez usówania WM 6.5. Z góry wielkie dzięki.
    Ostatnio edytowane przez ghost1096 ; 26.11.12 o 23:27 Powód: sprawdzenie dostępności wersji na stronie MIUI

  2. #2
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Android 4.1 SD na HD2 POMOCY

    Ściągasz, wypakowujesz na kartę (musi być sformatowana w FAT32), potem na telefonie przez jakiś menadżer plików szukasz folderu z Androidem i odpalasz plik Haret.exe.
    I to tyle

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    09.11.2011
    Skąd
    Konstantynów Łódzki
    Posty
    13
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    3.14.479.2 WWE
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Android 4.1 SD na HD2 POMOCY

    a powiedz, znasz jakąś płynnie działającą wersję ICS na HD2? Czy do tego muszę mieć wgrane HSPL? Jeśli tak to czy mógł byś doradzić jak to zrobić? Najlepiej, gdybys mógł mnie poprowadzić przez to wszystko krok po kroku, bo nie ogarniam tego. Mam seryjnego HD2
    Ostatnio edytowane przez ghost1096 ; 27.11.12 o 23:05

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Android 4.1 SD na HD2 POMOCY

    Jedyne czynności jakie musisz wykonać matrix Ci podał, niestety żadnego ics na karte nie znam więc tutaj Ci nie podpowiem
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    09.11.2011
    Skąd
    Konstantynów Łódzki
    Posty
    13
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    3.14.479.2 WWE
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Android 4.1 SD na HD2 POMOCY

    dobra, więc problem wygląda tak, odpalam haret.exe i wyskakuje mi pierwszy błąd "Failed to load files \StorageCard\SDCARD\NativeSD\zImage", gdy klikam ok i wychodzę, otwiera mi się okno Haret Version, jednak gdy klikam "run" dostaję błąd "Cannot open script file \StorageCard\SDCARD\NativeSD\default.txt". Najgorsze, że tego pliku tam nie ma... i co teraz z tym zrobić? dodam, że androida pobrałem ze strony [Nov. 18, 2012][MAGLDR/SD][NativeSD] NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.8 - xda-developers

  6. #6
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Android 4.1 SD na HD2 POMOCY

    Większość nowych romów działa w oparciu o skrypt NativeSD, czyli odpalanie Androida zainstalowanego na karcie na dodatkowej partycji EXT4. Jest to niestety trochę skomplikowane, tutaj jest poradnik jak to wgrać: [GUIDE] NativeSD for Windows Mobile (WM6.5) New Users - xda-developers
    Możesz poszukać jakiegoś starszego ROMu który z tego nie korzysta.

  7. #7
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    09.11.2011
    Skąd
    Konstantynów Łódzki
    Posty
    13
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    3.14.479.2 WWE
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Android 4.1 SD na HD2 POMOCY

    No panowie, wszystko ładnie, pięknie, zainstalowałem jak na filmiku krok po kroku, jednak nie potrafię go odpalić, co robię nie tak? NativeSD Rom Boot Script for HD2

    Panowie, zaje***te dzięki, za chęć pomocy, udało mi się odpalić po dłuższym czasie i jeśli ktoś ma ochote pobawić się ICS na nativeSD to proponuje ROM z którym sam walczyłem. Jeszcze raz wielkie dzięki, wiedziałem, że pomożecie.
    Ostatnio edytowane przez ghost1096 ; 29.11.12 o 18:30


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top