Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    1
    Słuchawka
    Htc wildfire

    Wybudzanie trackball'em

    Witam.
    Moja dziewczyna rozwaliła wyświetlacz w swoim htc tak więc do czasu jego wymiany trzeba było kupić taką silikonową (czy z czego tam ona jest) obudowę do niego coby nie zniszczyła tego jeszcze bardziej. Problem leży w tym, że obudowa ta jest taka, że niby posiada wykrojony przycisk do klawisza "power" ale bardzo trudno to chodzi nawet jak dla mnie (aczkolwiek fajnie się patrzyło jak walczyła 5 minut żeby go choć raz odblokować). No i tu zaczyna się moja rola, mam znaleźć apkę taką, żeby dało się go wybudzić jakoś inaczej. Udało mi się znaleźć aplikację do blokowania poprzez jedno klikniecie na ekran na ikonkę ale za cholerę nie potrafię znaleźć aplikacji do odblokowania. Dużo się naszukałem i czytałem, że są takie aplikacje które umożliwiają wybudzenie telefonu poprzez kliknięcie (bądź podwójne kliknięcie) na trackballa. Pościągałem wiele programów ale przy żadnym to nie działało (a w informacjach zapewniało, że powinno). W telefonie jest android 2.1.1 więc powinno wszystko działać (podobno po wersji 2.3 już nie ma możliwości zrobienia czegoś takiego). Jeśli ktoś ma jakieś pomysły co trzeba zrobić lub zna aplikację, która zadziała na 100% i mi ją tu poda będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Wybudzanie trackball'em

    Żeby zrobić takie coś potrzebujesz roota. Bez tego raczej nie da rady.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top