Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    08.12.2012
    Posty
    3
    Słuchawka
    Wildfire S

    Problem z systemem Wildfire S

    Witam mam problem z telefonem HTC wildfire S . . . kupiłem od znajomego telefon i ma on system Android 4.0.4 . A na stronie HTC pisze że telefon ten nie zostanie zaktualizowany do tej wersji . Chciałem zapytać jak mozna wrócić najlepiej do systemu 2.3.6 Gingerbread ponieważ ten się okropnie zwiesza i połowa aplikacji w tym Google Play nie działa ; ) zainstalowany jest również CyanogenMod 9 który też mnie denerwuje . . prosze o dokładne opisanie zmiany systemu . z góry dziękuje

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Problem z systemem Wildfire S

    W sumie skoro wgrany jest tu Cyan to nie ma większych problemów w powrocie do stocka.
    Co będzie ci potrzebne? Wejść na XDA-Developers i w dziale Wildfire S -> Android Development pobrać ROM który cię interesuje - może to być przerobiony ROM z Sense 2.1 (tego szukasz).
    Jak go wgrać?
    Wchodzisz w CWM, przechodzisz do install zip from SD i jazda ( przed tym zalecam także WIPE)

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    08.12.2012
    Posty
    3
    Słuchawka
    Wildfire S

    Odp: Problem z systemem Wildfire S

    Cytat Zamieszczone przez KurczaQ Zobacz posta
    W sumie skoro wgrany jest tu Cyan to nie ma większych problemów w powrocie do stocka.
    Co będzie ci potrzebne? Wejść na XDA-Developers i w dziale Wildfire S -> Android Development pobrać ROM który cię interesuje - może to być przerobiony ROM z Sense 2.1 (tego szukasz).
    Jak go wgrać?
    Wchodzisz w CWM, przechodzisz do install zip from SD i jazda ( przed tym zalecam także WIPE)
    czy to będzie coś takiego ?
    [ROM] HTC nonSense v2.1 [fast/stable/odexed] - xda-developers

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Problem z systemem Wildfire S

    Tak jednak ten rom jest bez Sense- jeżeli zależy ci na nakładce HTC pobierz coś z Sense właśnie

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    08.12.2012
    Posty
    3
    Słuchawka
    Wildfire S

    Odp: Problem z systemem Wildfire S

    okk dziękuje ci bardzo ^^ wprawdzie mam 2.3.5 zamiast 2.3.6 ale ten też może być jeszcze raz dziękuje


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top