Sporo się głowiłem bo niestety cała kolekcja magicznym sposobem znikła- postanowiłem więc znaleźć sposób przenoszenia muzyki za pomocą kabla USB jednak jak wiadomo Zune...
Zrobiłem to, udało się przenieść muzykę z tagami, z albumami a nawet ze zdjęciami albumów! I to poprzez USB... jak tego dokonać?
Potrzeba nam troszkę pogłówkować.

1. Dystrybucja, robiłem to na Ubuntu 12.10 jednak na 12.04 LTS siorki też się to udaje.
2. Pobieramy Banshee- market lub konsola.
3. Odpalamy Banshee i podpinamy telefon- włączy nam się Rytmbox.
4. Muzykę wrzucamy do katalogu muzyka a jego synchronizujemy z Rytmbox- muzyka jest w programie.
5. W Banshee klikamy na nasz telefon ( u mnie 7 Mozart) i klikamy synchronizuj kolekcję- zacznie się lecz się zawiesi- zamykamy Banshee.
6. W Rytmboxie włączamy synchronizację z urządzeniem i muzyka leci- leci i dolatuje ze wszystkim co potrzeba.


Jak to w ogóle jest możliwe?
Widzicie, Banshee pobrane ze wszystkimi dodatkami pobiera narzędzia dzięki którym komunikacja jest możliwa- na stronie Banshee nawet pisze że wspierają Windows Phone, program się zawiesza a Rytmbox wpycha się w otwarty kanał co za tym idzie umożliwia transfer plików.

Wady / Do zrobienia:
Wrzucana muzyka segreguje się w Albumy i gatunki jednak brak im wykonawcy- pracuje nad tym.

Piszcie tutaj w razie jakiś problemów
Poradnik jest mojej produkcji, proszę o nie udostępnianie poradnika bez pozwolenia- TheEgo/KurczaQ 2012.