Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Widok wątkowy

  1. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    22
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: HTC HD2 zmiana systemu

    Chciałbym samego androida, jako główny system bez windowsa, SPL mam takie jak podałem i z takim miałem telefon Radio to 2.15.50.14
    Prosiłbym o polecenie jakiegoś androida dla HD jak najszybszego i stabilnego także żeby był funkcjonalny czytałem że gingerbread jest dobry ale jak jest lepszy to poproszę też wszystko co do niego potrzeba (do zainstalowania) i króciutki prosty opis, dzięki z góry


    EDIT: mam hspl 2.08 i wgralem już wg któregoś poradnika z xda-developers MAGLDR 1.13 i nie rozumiem kompletnie co dalej..? pomoże ktoś? włączam telefon i odrazu po logu "Era możesz więcej" wywala mi menu MAGLDR i na 1 miejscu mam boot WPH - wyskakuje "WPH is not installed" dalej pełno innych opcji i sam już nie wiem co teraz zrobić czy nic nie spierniczyłem i można nadal wgrać androida?

    EDIT nr.2: bardzo proszę o szybką pomoc bo nie wiem zupełnie ile mi zostało baterii miałem fulla ale nic nie idzie żadnym sposobem, stoje na MAGLDR i kompletnie nie wiem co dalej robić nie wiem jakiego roma wgrać i jak to zrobić?
    Ostatnio edytowane przez piekarek ; 25.12.12 o 13:05


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top