Mam kolejny problem. Korzystałem jakiś czas z TyphoonCM7. wszystko super ale wkurzało mnie pare drobnych spraw przez co postanowiłem wrócić do nexusaHD2.
Oczywiśćie oba wipe'y porobiłem install zip from sd card. Karta sformatowana do fat32 przed wgrywaniem, na karcie był tylko zip z androidem. W instalatorze zaznaczyłem
NAND with DataOnEXT - EU/International HD2 (LEO 512) - myślałem że tak robiłem za 1 razem w ogóle wgrywając androida ale tego nie pamiętam i telefon włączał się długo strasznie zacinał cały czas ze wszystkim wywalało błędy i wymuś zamknięcie albo czekaj po wyjęciu karty sd telefon gasł rebootował się i wyskakiwał z tapetą kiedy miałem to wgrane 1 raz i wywaliło mnóstwo błędów o zainstalowanie aplikacji które kiedyś miałem - stąd moja obawa że coś zostało po poprzednich androidach i sie teraz tak to miesza. korzystanie ogólnie z tego nie możliwe (dodam że tuż przed wgraniem Nexusa po CM7 wgrałem CWM 135mb zalecaną dla nexusa. Zrobiłem po raz kolejny pierwsze i drugie wipe, install zip, NAND with DATA ON NAND (for tmo-us 1024) i wszystko w miare zaczęło śmigać
W czym problem że w wersji dla tmous hd2 1024 to chodzi ale dla 512mb z DataOnEXT już nie chodzi wariuje zacina sie nieziemsko i resetuje po wyjęciu karty sd w czasie pracy. Co zrobić czy jest możliwe że zostało coś po starych romach w moim HD2?