Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: HTC HD2 zmiana systemu

    Gdy padnie bateria na MAGLRD możemy zawsze włączyć bootloader i bateria będzie ładowana

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: HTC HD2 zmiana systemu

    Jeśli zostaniesz przy wm to z strony htc oficjalna aktualizacja systemu do 3.14
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #13
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    22
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: HTC HD2 zmiana systemu

    no dobra od jutra rana będe mógł powalczyć z Leonem na full baterii to powiedzćie mi czy ten task29 nie usunie mi HSPL i zawsze dzięki niemu jak coś mogę wrócić do WPH? bo jeśli tak to po prostu na pelnej baterii z poziomu HD2 toolkit zrobie tego taska i tylko tym programem od taska do końca zrobię androida? Dobre rozwiązanie? Dzięki wam wielkie za dotychczasowe odpowiedzi, naprawde dużo mi pomogliście wszyscy!



    EDIT: czytałem też że ludzie narzekają na tego taska że są czasem problem potem z odpaleniem bootloadera itp. czy task29 nie usuwa HSPL? i czy jak mam wgrane MAGLDR to moge bez żadnego kasowania tak po prostu wgrać jakoś sobie cLK i z pomocą cLK instalować androida czy najpierw musze się pozbyć tego MAGLDR'a czy robić czyszczenie pamięci? Wcześniej miałem tylko wgrany czyściutki 1.66

    EDIT2: już zainstalowany nexus hd gingerbread telefonik śmiga bez zwiechy, perfekto dzięki wszystkim za odpowiedzi w temacie!
    Ostatnio edytowane przez piekarek ; 29.12.12 o 14:49

  4. #14
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: HTC HD2 zmiana systemu

    Mając MAGLRD ściagnij po prostu jakiś ROM pod niego, potem wrzuć go na kartę. Nastepnie gy odpalisz telefon i wyskoczy to okienko z menu, wybierz AD Recovery, nastepnie po uruchomieniu CWM wybierz Install from SDCard i wskaż ROm który pobrałeś.
    Od siebie mogę polecić ten: [27 OCT 2012][MAGLDR/cLK]TyphooN CyanogenMod 7.2.0.1 v3.8.9[2.3.7][A2SD+][tytung r14] - xda-developers

  5. #15
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    22
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: HTC HD2 zmiana systemu

    Witam mam kolejny problem, zmieniałem rom z NexusHD2 gingerbread dokładnie ten [Nov. 10, 2012][ROM] NexusHD2-Gingerbread V3.3a (GWK74)(Android 2.3.7)[tytung_gb_r16] - xda-developers
    Na : [27 OCT 2012][MAGLDR/cLK]TyphooN CyanogenMod 7.2.0.1 v3.8.9[2.3.7][A2SD+][tytung r14] - xda-developers
    sformatowałem kartę pamięci wrzuciłem roma.zip na kartę i w MAGLDR odpaliłem ad recovery zrobile wipe/factory reset i install zip. poszło. reboot telefonu wszystko ok i telefon zawiesza sie na logo "android". na tym koniec. co mogę zrobić? co zrobiłem źle?

  6. #16
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: HTC HD2 zmiana systemu

    Być może masz za małą partycję systemową, ten rom potrzebuje 150 MB
    Odpowiednie CWM możesz ściągnąć tutaj: [01 FEB][RECOVERY] ClockworkMod Recovery for HD2 - v1.3 - xda-developers
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  7. #17
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    22
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: HTC HD2 zmiana systemu

    Ok to teraz tak: nie poszedł mi cyanogen mod to wróciłem do magldr. Potem recovery AD > wipe/factory reset > wipe/dalvik cache czy jakoś tak poszło moment. Potem zip NexusHD2. oczywiście to ten rom który wcześniej miałem, odpalił się instalator wybrałem NAND i w czasie instalacji do nand (fajne menu dotykowe) było coś że zalecane dla T-mobile HD2 1024 ROM. nie pamiętam żeby coś takiego było wcześniej no ale możliwe że nie zwróciłem na to uwagi instalując pierwszy raz androida. Pamiętam żę odpalałem CWM Recovery 135MB przed nexusem. No ale wracając do Nexusa instalacja poszła. Wybrałem reboot. Telefon odpalił się na nowo androida załadował w może max 40 sekund. wszystko pięknie ale mam wrażenie że animowane tapety zwieszają mi telefon. Animacje wchodzenia do menu nieźle lagują i nie jest tak płynnie jak kiedyś (takie mam wrażenie) natomiast na statycznej tapecie chodzi idealnie płynnie. Mam nawet wrażenie że lepiej się śmiga między pulpitami niż wcześniej. Teraz pytanie Czy przez próbe instalacji cyanogena mogłem coś namieszać z płynnością poprzedniego ROM'u? Jeśli nie to widocznie mam tylko wrażenie. A teraz jak będe chciał zainstalować CyanogenMod'a to: Mam podłączyć w trybie MAGLDR USB flasher. Potem rozpakować zip "Recovery v1.3_150M" i z połączonym telefonem w trybie USB flasher odpalić DAF.exe zrobi się co ma sie zrobić i wrzucony na kartę cyanogen odpalić z AD recovery on się zainstaluje i powinno to płynnie działać? Mam oczywiście Radio 2.15 czyli z tego co wiem żadnego czyszczenia pamięci nie potrzeba? Mogę tak po prostu przerzucić ROM na inny i stary Nexus zostanie zastąpione Cyanogenem?

  8. #18
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: HTC HD2 zmiana systemu

    Co do nexusa pobrałeś wersję na US 1024MB, być może dlatego masz dziwne problemy z płynnością przy animacjach, powinieneś zainstalować -NAND with DataOnEXT - EU/International HD2 (LEO 512)
    Zmiana romu razem z partycją systemową wygląda dokładnie tak jak to opisałeś.
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  9. #19
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    22
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: HTC HD2 zmiana systemu

    czyli nie muszę robić żadnego taska29 nic po prostu zmiana partycji i wgranie zipa? Nexus automatycznie zostanie zastąpiony cyanogenem i tak samo w drugą strone? Bo czytałem że przy zmianach romu trzeba czyścić do cna pamięć bo zostają nie potrzebne głupoty po innych romach ale czy nie tyczy się to przypadkiem tylko gotowanych WM 6.x?

  10. #20
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: HTC HD2 zmiana systemu

    Nie musisz robić taska29 przy zmianach romów opartych o androida a instalując inną dystrybucję androida bez zmiany partycji systemowej wystarczy w CWM zrobić wipe data/dalvik cache
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top