Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Htc problem

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    1
    Słuchawka
    Htc HD2

    Htc problem

    Cześć wszystkim , tak na wstępie jestem kompletnie zielony w dotykowcach przesiadłem się na hd2 z se k800i , a hd2 kupiłem wczoraj
    1. słuchając muzyki przez ponad minute wyskakuje mi problem z "AudioMenager_eng.exe" nie mam pojęcia o co chodzi resne go i działa tylko min znów muzyka
    2. internet ani razu nie byłem tym telefonem w necie wykrywa mi router łączy niby i nic , mam jakaś opere wyskakuje logo plusa i zabiera z konta mimo że chyba ustawiłem że ma tego nie robić
    3. Chcę oczywiście mieć Androida na ten telefon nie wiem czy sam się zabrac za to bo myślę że coś nie tak będzie jak narazie jestem zawiedziony bo nic nie moge na nim zrobić oprucz tego że zadzwonię a przed zakupem sporo czytałem o nim , mam sięc orange, czy jest sens pójść do znajomego do komisu i żeby to jakoś ogarną chce korzystać z wifi i także poza zasięgiem z netu przez pakiety..?

  2. #2
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Htc problem

    http://htcclub.pl/55-android-nand-q/...-androida.html polecam spróbować samemu, większość ludzi daje sobie z tym radę. Możesz też iść do znajomego żeby Ci wgrał jakiegoś Androida.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top