Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 102
  1. #91
    Junior Member
    Dołączył
    05.09.2011
    Posty
    3

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    - Aby wgrać musimy mieć zainstalowane: HSPL 2.08, radio 2.15. Zalecany rom na sterowmnikach 3.14|

    chlopaki jestem zielony i tego nie kumam.

    kupilem telefon na allegro , i nie wiem jaki ma rom itd. ma wina 6.5 prof. nic wiecej nie wiem.

    wiec co mam wgrac zeby poprawnie chodzil Android skin Clean Desire 1.4v 0.4?

    np. HSPL 3.0 sciagnalem, moze byc ?

    prosze o pojasnienie, i powiedzcie czy dobry rom wybralem , chce cos takiego zwyklego androida jak jest oryginalnie w Desire lub WF

  2. #92
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Wszystko jest na forum, banalnie łatwe do znalezienia.
    Najpierw poszukaj na forum, blogu, potem pytaj.

    A od siebie: Jeśli chcesz mieć Androida odpalanego tylko z NAND (bez partcjonowania karty) polecam PRJ Desire.
    Korzystam z niego przez jakieś 5 miesięcy i muszę przyznać, że jest bardzo dobry, chociaż bez wodotrysków (a może właśnie dlatego).
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #93
    Junior Member
    Dołączył
    05.09.2011
    Posty
    3

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    a co to sa wodotryski kolego ??

    ok co nie co znalazlem, a moglbys wyslac Mi jakis link w ktorym jest opisane partycjowanie karty !?
    Bo tego nie rozumiem, a czy ten Rom ktory mi wyslales wyglada jak zwykly Android WF ?

    mozesz przeslac link do opisu instalacji , danego romu, czyli jaki HSPL , itd. Dzieki . elo

    proponujesz ten
    Kod:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191
    - czy jest jakis nowszy?

    [admin]Na forum linki wychodzące kodujemy.[/admin]

  4. #94
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    PRJ Clean Desire pomimo swojego wieku jest jednym z najbardziej stabilnych Androidów dla HD2 z jakimi miałem przyjemność obcować.

    Brak wodotrysków zapewne ma związek ze starszym Sense, niż w portach z DesireHD, IncredibleS, czy zbugowanego na HD2 Pyramida. Ale jest to skuteczne i działające. W zasadzie instalując ten rom Leon zbliża się do Desire jak do żadnego innego telefonu.

    Jako kolejny plus przemawiający za tym wypiekiem - nie wymaga partycji EXT na karcie pamięci. A to z kolei oznacza, że nie potrzebujesz linka do how-to, ani pisania opisu na nowo W przyszłości będziesz mógł to zrobić w CWM (@MAGLDR->AD Recovery).

    HSPL do każdego Androida to 2.08 - możesz wybrać właśnie tę wersję np. w HSPL3 (instalator ma inną wersję, niż HSPL instalowany w słuchawce), nie jestem pewien, czy czasem w HSPL4 też nie można było wybrać wersji 2.08...
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #95
    Junior Member
    Dołączył
    05.09.2011
    Posty
    3

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    jeszcze mysle nad Winem 7 - co o nim myslicie ?

    mozesz wytluamczyc Nam czym sa 'wodotryski' i jaka jest roznica Sense w androidzie PRJ desire a tym obecnym w Winie 6.5 ?

    Mysle ze Nie tylko mi to bedzie potrzebne w tym temacie , napewno innym nowym osobom tez sie przydadza te informacje

  6. #96
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.08.2011
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    49
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Ja korzystam z wp7
    Szczerze polecam , ale :
    Więcej roboty przy nim jest
    - instalacja zune i te sprawy , (ale jeśli korzystałeś wcześniej z telefonów z jabłuszkiem, to wytrzymasz;P )
    - trzeba odblokować go , ew. wgrać odblokowany
    - no i ten nieszczęsny market( ja puki co jeszcze go nie włączyłem ... )

    Ale :
    wp7 jest zadziwiająco szybki na LEOsiu, oryginalnie ma wgranego porządnego office'a ( co jest dużym plusem... bo office'y na androida to w większości porażki) , no i tak klawiatura <3
    I jeżeli nie przeszkadza Ci język ang. w tel , to polecam ci ROM którego aktualnie używam :
    Back to future , ugotowanego przez user'a Yuki z XDA

    Edit:
    Wodotryski , to z tego co mnie się zdaje zbędne śmiecie zainstalowane standardowo na androidach np. twitter.

    a sense z androida możesz obejrzeć tutaj :
    HTC HD2 android 2.3.3 with stable sense 3.0.ogólnie sense w przypadku androida wyszedł dość kiepsko ... więc najlepiej go zastąpić jakimś szybszym i lepszym launcher'em np go launcher ex

  7. #97
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    [quote author=rezus link=topic=269.msg7189#msg7189 date=1315299640]
    mozesz wytluamczyc Nam czym sa 'wodotryski' i jaka jest roznica Sense w androidzie PRJ desire a tym obecnym w Winie 6.5 ?

    Mysle ze Nie tylko mi to bedzie potrzebne w tym temacie , napewno innym nowym osobom tez sie przydadza te informacje
    [/quote]

    Mówi się, że obrazek jest warty więcej niż tysiąc słów... YT jest pełne filmów, które składają się z tysięcy obrazów, wobec czego nie wiem czy jest sens tracenia mojego czasu na czcze pisanie, jak i Twojego czasu na czytanie moich czczych wypocin

    Sense z WM i z Androida jest zupełnie różne - to różne systemy o różnych możliwościach i nawet palecie kolorów. Wpisz proszę na YT w wyszukiwarkę "Prezentacja Sense HD2", później "Prezentacja Sense Desire" (takie jest w buildzie PRJ)... a jeśli będziesz chciał zobaczyć "wodotryski" których nie ma w tych dwóch pierwszych, to wpisz "Prezentacja Sense Sensation", albo chociaż &quotesire vs Desire HD".

    Masa tych rzeczy, to mówiąc kolokwialnie pierdoły - np. to, że podczas rozmowy telefonicznej górna belka z ikonami w DHD jest podświetlona na zielono, a w Desire nie jest.
    Rozwodzenie się nad tym wszystkim nie ma najmniejszego sensu... zwłaszcza, że mając HD2 możesz poczytać i wgrywać po kolei romy z każdego urządzenia z wyżej wymienionych i oglądać różnice pomiędzy nimi.

    Są i tacy, którzy w ogóle instalują romy bez Sense, gdyż są szybsze, a na tych konkretnych widgetach od HTC nie każdemu musi zależeć... różnie bywa

    A na zakończenie:
    [quote author=rezus link=topic=269.msg7189#msg7189 date=1315299640]
    jeszcze mysle nad Winem 7 - co o nim myslicie ?
    [/quote]
    Że to wątek dotyczący Androida w NAND
    Mnie odstrasza od WP7. Posiadając Leona nie wgrałem go ani na chwilę... ale wiem, że kolega Szakus śmigał na nim całkiem długo... o gustach się nie dyskutuje - sprawdź, przekonaj się, wybierz
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #98
    Junior Member
    Dołączył
    05.10.2011
    Posty
    6

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Witam mam ała nie mogę wrzucić MAGLDR logo htc i postęp 0% mam spl 3,03,000 rom 3,14,479,2 radio 2,15,50,14 wersjia manila 2,5 prosze o pomoc

  9. #99
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    @ecko2man:

    [quote author=ArturN link=topic=269.msg1895#msg1895 date=1293957143]
    (...)
    UWAGA
    - Aby wgrać musimy mieć zainstalowane: [size=36pt]HSPL 2.08[/size], radio 2.15. Zalecany rom na sterowmnikach 3.14
    (...)
    [/quote]
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #100
    Junior Member
    Dołączył
    05.10.2011
    Posty
    6

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    zrobione wgrałem hspl 4


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top