Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 102
  1. #81
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Kod:
    http://shipped-roms.com/index.php?category=windows%20mobile&model=Leo
    ^Tutaj jest masa, niestety tak jak patrzę, to wszystko w plikach .exe, a więc do instalowania z poziomu komputera... i tutaj trochę koło się zamyka, bo Twój system nie wykrywa Leo... Dobrze by było, jeśli miałbyś możliwość spróbowania przeflashować ten telefon u jakiegoś znajomego na jego komputerze... Anyway- szukamy dalej, może ktoś na coś wpadnie :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #82
    Member
    Dołączył
    08.02.2011
    Skąd
    uk
    Posty
    33

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Dzisiaj nie mam jak na innym kompie,jurto sie postaram to wykonac.Nic z tego nie czaje co sie dzieje z tym telefone.
    [hr]Dodano: [time]1304877461[/time][hr]
    Dobra...misja zakonczona sukcesem.Faktycznie wszystko co chciałem zainstalowac i sie nie dalo to tylko i wyłacznie wina mojego komputera,na innym poszło bez problemu tylko jak musialem zainstalowac to kilka razy musiałem TASK29 zrobic.Teraz mam Gingerbread 2.3.2.Dzieki za pomoc chlopaki.

  3. #83
    Junior Member
    Dołączył
    30.01.2011
    Posty
    13

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Zainstalowałem andka prj Clean Desire v0.3.2 [Kernel: prj v0.4] i wszystko pieknie ładnie wszystko śmiga tylko jest problem z uruchamianiem strasznie wolno sie uruchamia. I czy zawsze magldr bedzie się załączał?

  4. #84
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    To tak samo jak z BIOSem - musi. Może i w WM nie było widać włączania się SPL, ale to też było.
    Ten ROM rzeczywiście się długo włącza... ale też nie niemiłosiernie długo ^,^
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #85
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    No, przecież OS w telefonie ma się od tego, żeby na nim pracować... Animacja uruchamiania systemu to tylko taki dodatkowy bajer

    Ogólnie wszystkie Andki które miałem na Leonie potrzebowały dłuższego czasu na rozbieg, niż np. stock w Desire czy Desire HD

    Nie inaczej jest w tym Andku, którego mam teraz, z tą jednak różnicą, że CLK umożliwia (w odróżnieniu od MAGLDR) pełną animację uruchamiania - zupełnie jak w natywnym urządzeniu :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #86
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Panowie czy zmieniła (ułatwiła się) troche procedura wgrywania nanada na nasze hd2, czy jest ciągle ta sama? Jakiś czas temu (ze 3miechy temu) miałem wgrywać ale niestety dopiero teraz moge to zrobić.

  7. #87
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Zasadniczo trochę się zmieniła, gdyż większość pojawiających się teraz romów wymaga partycji ext na karcie SD, co niektórym może wydać się dodatkową komplikacją

    Choć to wszystko jest ogólnie bardzo proste - w MAGLDR można przeprowadzić partycjonowanie karty. Ja zazwyczaj używam do tego GParted (program ten posiada nawet własne livecd - nie trzeba więc koniecznie posiadać u siebie Linuksa na stałe, dodatkowo jest również na płytach /ponownie LiveCD/ z Ubuntu).

    Z drugiej jednak strony - najczęściej widuję pliki .zip z romami do instalowania przez CWM, więc jeśli się przebrnie przez partycjonowanie karty, wgra na nią zipa, odpali CWM, to instalacja w zasadzie niczym specjalnym się nie różni od instalowania leoimg.nbh
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #88
    Junior Member
    Dołączył
    17.02.2011
    Posty
    6

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Pomocy. Uwaliłem hd2... Staram się wgrać z karty leoimg.nbh ale po wejsciu w bootloader tylko mruga to szare tło na jedną sekundę i dalej jest normalny bootloader.... Próbowałem już na 2 kartach, co robić pomocy.

  9. #89
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Wykonaj format karty (FAT32), wrzuć tam tylko plik z romem i spróbuj jeszcze raz - dawno dawno temu miałem podobny problem i reformat pomógł :-) Możesz jeszcze spróbować wgrać jakiś inny rom - może masz po prostu walnięty plik. Inna sprawa - masz HSPL? I jeszcze inna sprawa - jak to ma się do tematu wątku o wgrywaniu Androida NAND?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #90
    Junior Member
    Dołączył
    17.02.2011
    Posty
    6

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Dobra już nie istotne. Olałem odinstalowywanie hspla. Wgrałem typhonowego cyana i jestem w trakcie konfiguracji. :3, ale dzięki za szybką odp.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top