Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 102
  1. #61
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    [quote author=marmaj81 link=topic=269.msg5053#msg5053 date=1302016395]
    (...)
    siedziałem, szukałem, czytałem i ..................................... mam ANDKA ;-)))))))

    dzięki za ukierunkowanie w temacie HSPL
    [/quote]

    Czyli jednak da się

    Gratulujemy
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #62
    Member
    Dołączył
    08.02.2011
    Skąd
    uk
    Posty
    33

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Mam pytanie....mam windows vista home premium i niby musze uruchamiac pliki jako administrator....ale jak klikam prawym myszy to mam tylko open....nic wiecej.Jak klikam wtaki sposob to czekałem z 5 min i nic sie nie uruchomiło...jakies pomysły?chodzi mi o MAGLDR,

  3. #63
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Niby mówi się, że się musi... chociaż szczerze mówiąc - w swojej "Siódemce" nigdy tego nie robiłem, a flashy już kilka przeszedłem (oczywiście uwieńczonych sukcesem)

    Bez tego Ci nie przechodzi?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #64
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Szczerze powiedziawszy, jeżeli DFT wywala błąd podczas instalacji, zaleca sie z "uruchom jako administrator".
    Mi osobiście to pomaga.
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  5. #65
    Member
    Dołączył
    08.02.2011
    Skąd
    uk
    Posty
    33

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Mam pytanie,MAGLDR musze oczywiscie wsadzic na karte wraz z Romem nand ktorego chce zainstalowac i wtedy MAGLDR odpalac na kompie(gdzie on jest na karcie)jako administrator? Bo jak klikam w MAGLDR zanim go wsadze na karte to moge go uruchomic jako administrator,ale na karcie nie mam tego!!!

  6. #66
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Tak staram się zrozumieć sens tego co napisałeś ale przepraszam, nie mogę :/
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  7. #67
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Magldr uruxchamiasz z komputera nie z karty, na karte kopiujesz potem tylko rom
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  8. #68
    Member
    Dołączył
    08.02.2011
    Skąd
    uk
    Posty
    33

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Maniek chodziło mi o to czy instalujac MAGLDR musze go miec na karcie,i wtedy na kompie wchodzac w karte go odpalac czy nie trzeba go tam wsadzac by go instalowac.
    [hr]Dodano: [time]Maj 06, 2011, 12:44:45 [/time][hr]
    co mam teraz zrobic jak mam tylko bootloadera i przez MAGLDR usuneło mi hspl2.08.Jak chce właczyc telefon to mam biały ekran...a MAGLDR chyba sie nie zainstalował,napewno nie mam juz zadnego romu bo mam ten biały ekran...A jak chce podlaczyc tel do kompa to nie wykrywa karty.
    [hr]Dodano: [time]1304683894[/time][hr]
    Jakiego ja mam roma wsadzic by po przez wsadzenie karty do telefonu mi sie zainstalował,sorrki ze tu pisze?Albo co mam zrobic bo jak mam bootloadera to jest pokazane ze nie mam HSPL a miałem...i jak ja mam go teraz tam wsadzic jak nie wykrywa mi telefonu jak go podłaczam...?

  9. #69
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    Będąc w blootloaderze możesz wgrać HSPL, a jak to zrobisz, to w BL po HSPL wgrać MAGLDR, a potem Androida - albo przez DFT w USB Flasher, albo .zip z karty w CWM (AD Recovery) - choć tutaj też pamiętaj o tym, aby najpierw przeflashować DAFem układ Recovery

    Chociaż pierwsze słyszę, aby MAGLDR usuwał HSPL

    Instalując MAGLDR nie musisz mieć &quot;go&quot; (?) na karcie. Ba, w ogóle nie musisz mieć karty w Leonie aby zainstalować MAGLDR :P Uruchamiasz to na komputerze z podpiętym HaDekiem - ja ostatnio (na majówce) wgrywałem MAGLDR chwilę po Task29 i wywaleniu CLK - nie mając żadnego systemu etc. Wszedłem w BL i wtedy poszło pięknie
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #70
    Member
    Dołączył
    08.02.2011
    Skąd
    uk
    Posty
    33

    Odp: Jak wgrać NAND Android

    co Mam teraz zrobic nie majac systemu tylko bootloadera gdzie pokazuje mi tylko spl1.42...ale tak bym zrozumiał...prosze o pomoc.Aha i jak nie widze telefonu jak go podłaczam do kompa.
    [hr]Dodano: [time]Maj 06, 2011, 21:15:55 [/time][hr]
    Probowalem odpalic task29 i na 4% pojawił sie error 294,o co chodzi z tym moim telefonem?
    [hr]Dodano: [time]1304713124[/time][hr]
    Jak ja mam wgrac np hspl gdzie nie widze telefonu jak go podpinam do kompa....Juz jestem bliski rzucic nim o sciane.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top