Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Niestety mam problem, niby dobrnąłem do końca i tam podczas instalci andka wybralem nativesd chyba potem sie zaisntalowalo i kliknalem tam w menu restart no i sie restartuje a po chwili czarny ekrab z bialymi napisami jak chyab w trybie fastboot co poradzicie?
    Ostatnio edytowane przez kali ; 28.01.13 o 23:14

  2. #12
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Mój starszy poradnik Instalacja Androida NAND [cLK + CMR] | HTC HD2 Blog ale dalej aktualny

    Spróbuj CWM z mojego linka, w trybie fastboot wystarczy odpalić recovery_install.bat. Potem normalnie rom z menu CWM
    Kod:
    https://dl.dropbox.com/u/138074/hd2blog.pl/Andro/android_hd2.rar
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  3. #13
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Pobralem to i jak to dalej? zgubileś mnie 1 zdaniem Mam robic od pcozatku tam co masz w poradniku? czy jak?

    Stoje w 5 punkcie. 5. Instalacja ClockworkMod Recovery

    CMD nie odnajduje
    Ostatnio edytowane przez kali ; 29.01.13 o 00:05

  4. #14
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    [QUOTE=kali;13490]Pobralem to i jak to dalej? zgubileś mnie 1 zdaniem Mam robic od pcozatku tam co masz w poradniku? czy jak?

    Robiłem tak ze w tym poradniku nie od cb robiłem do 4 pkt a potem od 4pkt z tego twojego i niestety nic to samo czy mialem tez pkt 5 zrobilc z tego poprzedniego (nie od cb) ?

  5. #15
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Przywróć windows mobile z karty naładuj telefon i rób wszystko zgodnie z instrukcją chicken pie
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  6. #16
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Cytat Zamieszczone przez Szakus Zobacz posta
    Przywróć windows mobile z karty naładuj telefon i rób wszystko zgodnie z instrukcją chicken pie
    czyli tego twojego poradnika? Mógłbys podac alternatywne linki bo na chomiku nie mam konta


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top