Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Exclamation Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić :)

    Witajcie, wczoraj jakos po dluuugich próbach wgrałem WP z tego tutka:[MULTI-TUTORIAL] [7.11] Jak bezstresowo przejść z WM6.5 do WP7.5 Mango (update!) . Niestety całkiem mi nie podszedł ten system i chce wgrac ANDKA 4.0. Panowie pokierujecie jakoś żółtodzioba jak grać to cudo? tutki+andek 4.0. Jakieś linki itd. Z góry dzięki za pomoc i miłego dnia.

    Dodatkowo jak lepiej wgrac, na karte czy nie? Prosze o instrukcje.
    Pozdrawiam /Kamil.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    W dziale HD2-Android masz poradnik, odnośnie WP7- musisz w Magldr przed wgrywaniem ostatnie 24mb pamięci ROM

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Cytat Zamieszczone przez KurczaQ Zobacz posta
    WP7- musisz w Magldr przed wgrywaniem ostatnie 24mb pamięci ROM
    - tak łopatologicznie bym prosił


    ten poradnik? http://htcclub.pl/55-android-nand-q/...-androida.html

    5) Klikamy na CLK Repartition, potem wybieramy 220mb (Większość romów na tym będzie śmigać ) oraz Repartition, włączamy Bootloader i jazda

    Dla Magldr postępujemy identycznie tylko wybieramy Magldr zamiast cLK ----------> Mam CLK czy MAGLDR zrobic i jakie wartosci?

    Mam ten rom http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1434860
    Ostatnio edytowane przez kali ; 23.01.13 o 19:28

  4. #4
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Odswieżam

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Do tego ROMu potrzebujesz 170/5 cache. Tak chodziło mi o ten poradnik a łopatologicznie masz w temacie z poradnikiem- prościej się nie da, przykro mi bardzo ...

  6. #6
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Cytat Zamieszczone przez KurczaQ Zobacz posta
    Do tego ROMu potrzebujesz 170/5 cache. Tak chodziło mi o ten poradnik a łopatologicznie masz w temacie z poradnikiem- prościej się nie da, przykro mi bardzo ...
    ale ktora mem wybrac?Dla Magldr postępujemy identycznie tylko wybieramy Magldr zamiast cLK

    Mam postepowac dla MAGLDR czy CLK?

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Nie ma dużej różnicy będzie działać obiema metodami. W CLK telefon jest bliżej oryginału nie ma dodatkowego menu magldr'a tylko CWM
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  8. #8
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    3) Pobieranie Radia
    Wszystkie Radia znajdziemy tutaj:

    w WP7 mam karte podzielona chyba na jakby 2 pratycje bo jak z Soniaka jedno podlaczylem to jakies 2 mozliwosci byly i wrzycilem leoimg i customRUU na karte wlaczam ten tryb gdzie 3 kolorowy ekran i nic nie mam

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Karta musi być sformatowana do FAT32, nie pójdzie na tej sformatowanej na WP7. Możesz to zrobić przez kompa programem typu sdformatter albo za pomocą starej nokii dobrze sobie z tym radzą
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  10. #10
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Wgrałem WP7,5, lecz chce wgrać androida 4.0- Panowie pomóżcie mi jak to uczynić

    Cytat Zamieszczone przez Szakus Zobacz posta
    Karta musi być sformatowana do FAT32, nie pójdzie na tej sformatowanej na WP7. Możesz to zrobić przez kompa programem typu sdformatter albo za pomocą starej nokii dobrze sobie z tym radzą
    Kolego ale chyba wtedy WP7 mi nie ruszy? bo jak dalem kiedy s inna karte to byl blad karty.. i powiedz mi jak wejde to w to menu to bede mial jakis wybor? bo jak wchodze to zawsze mam na gorze jakies npisy a na dole serial


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top