Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    25.01.2013
    Posty
    1
    Słuchawka
    htc

    Fake czy orygniał

    Witam!
    Mam do was pytanie planuje zakupic HTC Desire Z, znalazlem na allegro ale sa tam straszne wachania cen od 500 nawet do 1000 zl. Wiecie moze czym jest spowodowana taka roznica cen, nie chcialbym kupic jakies podrobki, dodatkowo na wiekszosci aukcji telefony sa wysylane z hong kongu co tym bardziej mnie zniecheca. Widzialem rowniez oferte firmy Vordon, jest to tania chinska podrobka dobrze mysle?
    Poradzcie cos

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Fake czy orygniał

    Zazwyczaj ---> Tanie = Wysyłka z ...... Czyli nie wiadomo co Cię czeka, Drogie = Wysyłka z Polski ale produkt taki jaki chcesz otrzymać
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Fake czy orygniał

    Cóż, ja sam z siebie zakupiłem Mozarta 7 z Uk, telefon kosztował 210 złotych (plus 20 przesyłki), miał uszkodzony dotyk ale drugi cały w zestawie oraz simlocka na Orange UK.
    Simlocka zdjąłem za darmo - w UK koszt kodu to 1 Funt, więc znajomy postawił to na "koszt własny", a wymiana Digitizera wyniosła mnie 15 złotych.
    Telefon chodzi na WP7.8 i ma się świetnie

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    23.12.2012
    Posty
    9
    Słuchawka
    HTC Wildfire

    Odp: Fake czy orygniał

    Ją też zamierzam kulic ten telefon tych tanich nie kupuj bo tak jak koledzy wyzej piszą nie wiesz co cię czeka


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top