Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: USB do wymiany

  1. #1
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    26.11.2010
    Skąd
    3miasto
    Posty
    35
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    MIUI-STABLE V6.0, Android 2.3.7
    Radio
    2.15.50.14

    USB do wymiany

    Proszę o pomoc. nie mam jak naładować Leona. po jednym dniu przewywanego ładowania , w zależności od ustwienia wtyczki - zasilanie nie jest już możliwe Boję się oddać do serwisu. proszę o linki jak otworzyć i wymienić gniazdo USB , skąd wziąć to gniazdo. KurczaQu ty na pewno zrobiłbyś to sam ... gdzieś na forum pisałeś o tym, ze otwierasz i składasz sam HTC HD2. Please.... dodam , ze biegle posługuje się śrubokrętem i lutownicą pozdrawiam wszystkich.

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    27.01.2013
    Skąd
    Łódź /Górniaczek
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC HD2/GALAXY SIII/N8
    Rom
    wp 6.5 / Android 4.1.2 / symbian belle

    Odp: USB do wymiany

    kup ładowarkę biurkową , ma możliwość ładowania samej baterii bez telefonu.parę złoty na allegro a masz pewność że w bebechach nikt Ci nie będzie grzebał.

  3. #3
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    26.11.2010
    Skąd
    3miasto
    Posty
    35
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    MIUI-STABLE V6.0, Android 2.3.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: USB do wymiany

    Dzięki Terrarysta1910, myślałem o tym, ale jednak chciałbym wymienić Gniazdo USB, przecież jak tu żyć bez komunikacji przez USB np. komputerem. Może ktoś wie gdzie jest poradnik rozkręcania HD2.

  4. #4
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    20
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    [WM 6.5.X BUILD 23563] [576MB] [New Style v.1.2][NEW!!!] by Lobuz_1
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: USB do wymiany

    A ja mam troszkę inne pytanie: czy jeżeli gniazdo microUSB w Leonie się chwieje już przy samym przekładaniu palmtopa gdy jest podłączony kabel USB to czy to jest jeszcze normalne?...Na razie wszystko dobrze łączy..kot mi strącił HD2 z parapetu ciągnąc za kabel gdy był podłączony do ładowania i od tego czasu się chwieje mocno...

    Zastanawiam się tylko jak to musiało upaść żeby spowodować rozchwianie gniazda...
    HTC HD2 - [WM 6.5.X BUILD 23563] [576MB] [New Style v.1.2][NEW!!!] by Lobuz_1

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: USB do wymiany

    Cytat Zamieszczone przez Szczepan169 Zobacz posta
    A ja mam troszkę inne pytanie: czy jeżeli gniazdo microUSB w Leonie się chwieje już przy samym przekładaniu palmtopa gdy jest podłączony kabel USB to czy to jest jeszcze normalne?...Na razie wszystko dobrze łączy..kot mi strącił HD2 z parapetu ciągnąc za kabel gdy był podłączony do ładowania i od tego czasu się chwieje mocno...



    Zastanawiam się tylko jak to musiało upaść żeby spowodować rozchwianie gniazda...
    No to musiał bardzo mocno pociągnąć, póki ładuje jest ok.
    Troszkę go oszczędzaj i nie bij kota !

    Cytat Zamieszczone przez neurofit Zobacz posta
    Proszę o pomoc. nie mam jak naładować Leona. po jednym dniu przewywanego ładowania , w zależności od ustwienia wtyczki - zasilanie nie jest już możliwe Boję się oddać do serwisu. proszę o linki jak otworzyć i wymienić gniazdo USB , skąd wziąć to gniazdo. KurczaQu ty na pewno zrobiłbyś to sam ... gdzieś na forum pisałeś o tym, ze otwierasz i składasz sam HTC HD2. Please.... dodam , ze biegle posługuje się śrubokrętem i lutownicą pozdrawiam wszystkich.
    Kolejna osoba przekręca mój Nick, po prostu KurczaQ bo w wolnym tłumaczeniu oznacza to Kurczaku
    Nie, nie rozbierałem jeszcze szczerze HD2, wymiana USB zawiera się do wypięcia (ew. Wylutowania) styków na płycie... w serwisie za 20 złotych to zrobią o ile będziesz miał swój alternatywny port USB do wczepienia.

    Cytat Zamieszczone przez terrarysta1910 Zobacz posta
    kup ładowarkę biurkową , ma możliwość ładowania samej baterii bez telefonu.parę złoty na allegro a masz pewność że w bebechach nikt Ci nie będzie grzebał.
    Niektóre stacje dokujące mają możliwość ładowania samej baterii - jeden wydatek, ale więcej możliwości

  6. #6
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    20
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    [WM 6.5.X BUILD 23563] [576MB] [New Style v.1.2][NEW!!!] by Lobuz_1
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: USB do wymiany

    Haha, ok
    HTC HD2 - [WM 6.5.X BUILD 23563] [576MB] [New Style v.1.2][NEW!!!] by Lobuz_1

  7. #7
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    26.11.2010
    Skąd
    3miasto
    Posty
    35
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    MIUI-STABLE V6.0, Android 2.3.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: USB do wymiany

    Dzięki za zaangażowanie się w temacie. Skończyło się tym, że zaniosłem HD2 do poleconego-zaufanego serwisu. Gniazdo odłamało się razem z płytką i trzeba było robić by-passy, a gniazdo wkleić w otoczenie. Koszt - 150zł. Teraz Leon znowu jest jak nowy i "wszystko gra i buczy". Pan serwisant polecił mi tylko żebym nie zasypiał znowu z podłączonym telefonikiem ,bo może być"awaria" . to przestroga dla potomnych.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top