Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Mieszany widok

  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Talking Wgrałem cudem TyphooN_CM7_v3.8.9-cLK ale po paru godzinach padł, dajcie romy CLK...

    Witajcie, jak widzieliscie moj wczensijeszy temat ciezko mi szlo z wgrywaniem.. wgralem ta metodą Instalacja Androida NAND [cLK + CMR] | HTC HD2 Blog cudem [27 OCT 2012][MAGLDR/cLK]TyphooN CyanogenMod 7.2.0.1 v3.8.9[2.3.7][A2SD+][tytung r14] - xda-developers bo w sumie tylko on zadziałał.. nagle po paru gdozianch zresetowalem to i blad cyjanogen cos tam i tel padl.. moja prośba, dajcie jakies romy ktore po tej instalacji rusza i ew gdzie cos jeszcze zmienic bo mi rece opadaja

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Wgrałem cudem TyphooN_CM7_v3.8.9-cLK ale po paru godzinach padł, dajcie romy CL

    W trybie bootloadera odpal clk repartition ustaw na 180 mb/5mb cache (pkt 5 z tego poradnika) http://htcclub.pl/55-android-nand-q/...-androida.html
    W clk wejdź w advanced(albo coś z partycjami) utwórz partycję ext o wielkości 1024mb i swap 64 mb. To spowoduje sformatowanie karty więc wszystkie dane wcześniej sobie skopiuj na PC (możesz pominąć jeżeli już masz partycję ext)
    Zainstaluj ten rom: [Nov. 18, 2012][MAGLDR/SD][NativeSD] NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.8 - xda-developers podczas instalacji wybierz data on ext podczas instalacji
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    15
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Wgrałem cudem TyphooN_CM7_v3.8.9-cLK ale po paru godzinach padł, dajcie romy CL

    Wgrałem ale kurde jaki on wolny tamten moj to popierniczał a ten jakis muli sie, moze musze gdzies cos ustawic?
    Ostatnio edytowane przez kali ; 30.01.13 o 20:22

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    28.03.2014
    Posty
    2
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Wgrałem cudem TyphooN_CM7_v3.8.9-cLK ale po paru godzinach padł, dajcie romy CL

    Jakiej klasy masz kartę pamięci?


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top