Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    29.05.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    74
    Słuchawka
    Samsung Galaxy SIII
    Rom
    Android 4.1.2
    Radio
    2.15

    Język polski ROM 3.14

    Cześć wszystkim, od razu na wstępie chciałbym powiedzieć, że szukałem na internecie i forum, ale nie mogę i tak się połapać.
    Dostałem nowy telefon i mojego HTC chciałem dać siostrze, ale z Windows Mobile 6.5, miałem Windows Phone 7.8, Zrobiłem Wipe i wgrałem ROM 3.14, mam Hspl 2.08, (nie wiem jak zmienić niestety, instalowałem ROM 1.66 z ery, ale nie pomogło). Rom 3.14 się zainstalował spolszczenie zainstalowałem z WinXp i był napis, że się udało, lecz po włączeniu telefonu i zmienieniu w ustawieniach na język polski (później go zresetowałem) dalej nie ma j.polskiego.
    Chciałbym już, żeby siostra miała prosty telefon tylko do dzwonienia i sms, dlatego Windows mobile 6.5., ale musi być język polski. Podsumowując chciałbym mieć tak jak bym dopiero co kupił Htc Hd2. Mam już po prostu drgawki bo powinno, a nie chce działać Z góry dziękuje.

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Język polski ROM 3.14

    Może jednak ICS od tytunga zamiast iść w system który umarł dawno śmiercią naturalną.. Na pewno siostra była by bardziej zadowolona
    Z tymi spolszczeniami pamiętam, że czasami trzeba było wyciągać caby i z instalki ale to sporo roboty już lepiej zainstalować androida
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  3. #3
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    29.05.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    74
    Słuchawka
    Samsung Galaxy SIII
    Rom
    Android 4.1.2
    Radio
    2.15

    Odp: Język polski ROM 3.14

    Androida już miałem, jak chodzi o system jest świetny to prawda, ale coś na moim hd 2 nie chce płynnie chodzić...z każdym tak niestety miałem, ale jeszcze popatrzę Dzięki za odpowiedź, miałem też WP, chodził płynnie i szybko, tylko że została mi karta microSD 2 Gb i nie wiem czy na niej on pójdzie pójdzie...

  4. #4
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    29.05.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    74
    Słuchawka
    Samsung Galaxy SIII
    Rom
    Android 4.1.2
    Radio
    2.15

    Odp: Język polski ROM 3.14

    Wczoraj byłem zmęczony i chyba dlatego nie myślałem... wystarczyło zrobić HR i już jest język polski


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top