Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    6
    Słuchawka
    HTC ONE X

    Angry Problem po aktualizacji androida 4.1.1

    Witam. Mam pewien problem z moim telefonem htc one x. Ostatnio pojawiła się aktualizacja androida z 4.1 na 4.1.1, no to sobie ściągnąłem ją, na początku telefon się zacinał, ale po 1h już było normalnie. Największym problem jaki się pojawił po aktualizacji to bateria, na pełnym naładowaniu (100%) trzyma mi tylko 32h CZUWANIA !! gdzie przed aktualizacją trzymał mi na czuwaniu ponad 100h !!!!. Teraz mój telefon wytrzymuje ledwo dzień gdy jest tylko używany do pisania smsów, nie gram na nim ani nie słucham muzyki a od 100% naładowania mam włączone oszczędzanie energii, mimo tego telefon nie wytrzymuje nawet połowy dnia, czasami zdarza mi się go ładować 2x dziennie... to nie do pomyślenia, przed aktualizacją na pełnym użytkowaniu telefon był w stanie wytrzymać nawet 2-3 dni. Nie wiem co się mogło stać ale mój telefon nie może tak dalej funkcjonować, gdyż no nic się nie da zrobić bo bateria się zaraz rozładuje, w domu to w domu ale na jakimś wyjeździe boje się go używać...

    Bardzo proszę o pomoc, nie wiem co mogło się stać ale domyślam się, że to przez tą nową aktualizację androida ..

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Problem po aktualizacji androida 4.1.1

    Wszędzie piszą, że aktualizacja miała wydłużyć czas działania na baterii.. może coś nie poszło przy instalacji. Na twoim miejscu odpaliłbym przywracanie do ustawień fabrycznych.
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    6
    Słuchawka
    HTC ONE X

    Odp: Problem po aktualizacji androida 4.1.1

    Ale jak przywrócę do ustawień fabrycznych to wszystko co mam na komie pójdzie w *****. Będzie czysta jak przy kupnie :/

    Dobrze mówię, że wszystko przepadnie jak tą opcję włączę?
    Ostatnio edytowane przez Vertek ; 31.01.13 o 22:38

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Problem po aktualizacji androida 4.1.1

    Tylko to co masz w pamięci wrwnetrznej urządzenia, karta sd nie bedzie czyszczona.

    Kontakty masz z pewnością zsynchronizowane na google. Aplikacje z ustawieniami można zapisać titanium backup'em więc nad czym tu sie zastanawiać

    Tapnięte z e3d
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    6
    Słuchawka
    HTC ONE X

    Odp: Problem po aktualizacji androida 4.1.1

    A mógłbyś mnie nakierować co tam wcisnąć? Bo ja tam nie mam "Przywróć ustawienia fabryczne" tylko jakieś wyszyść coś tam a niżej pisze "usuwanie wszystkie zdjęcia, muzykę, aplikacje" coś takiego. Aplikacje mi wszystkie usunie, tak?

    jest taki problem, w ONE X nie ma karty sd, czyli całą komórkę mi usunie ?
    Ostatnio edytowane przez Vertek ; 02.02.13 o 21:44

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Problem po aktualizacji androida 4.1.1

    Jeżeli masz jedną partycję na której jest system to tak wszystko będzie usunięte. Musisz sobie wcześniej wszystko zgrać na kompa, aplikacje ja mówiłem można skopiować programem titanium backup, potem wystarczy kopie przenieść na komputer i przywrócić
    Resetowanie telefonu HTC*One*X (Twarde resetowanie)
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Problem po aktualizacji androida 4.1.1

    a titanium backup nie wymaga czasem roota?
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    03.02.2013
    Posty
    2
    Słuchawka
    HTC One S

    Odp: Problem po aktualizacji androida 4.1.1

    hej, mam dokładnie ten sam problem co Ty, tyle że po aktualizacji na HTC One S. Wcześniej bateria potrafiła wytrzymać do 4-5 dni, a wczoraj po aktualizacji tylko 15h na średnim obciążeniu (pare razy gierke odpaliłem i filmik na YT). Jednak nie testowałem jeszcze go na trybie oszczędzania, aktualnie telefon sie ładuje i potem sprawdze jak to będzie wyglądać przy włączonym oszczędzaniu energii. Myślę że sprawa jest dość poważna i powinna być zgłoszona czym prędzej do działu tech-htc.

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    6
    Słuchawka
    HTC ONE X

    Odp: Problem po aktualizacji androida 4.1.1

    Oby po resecie mojej komórki do ustawień fabrycznych wszystko wróciło do normy, jeżeli nie to niestety będe musiał sprzedać swój kochany telefon, nie będę używał telefonu, który trzeba ładować 2x dziennie przy średnim użytkowaniu :/.

    Czyli mam wszystko poprzerzucać na komputer, wykonać TWARDY RESET i z powrotem wszystko wrzucić na komórkę.? Nie wiem tylko którą opcję tam wybrać, czy tych przycisków głośności i zasilania, czy w ustawieniach, doradzicie?

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Problem po aktualizacji androida 4.1.1

    To już nie ma znaczenia, może być ta w ustawieniach
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top