Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ktos pomoze?

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    05.02.2013
    Posty
    4
    Słuchawka
    HD2, Trinity

    Arrow Ktos pomoze?

    Witam, poszukuje czlowieka o dobrym sercu z krakowa ktory moglby mi pomoc wgrac androida na HD2, jakos sobie z tym nie radze. Znajdzie sie ktos taki ? :P

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Ktos pomoze?

    Myślę że jakoś zdalnie mógłbym ci pomóc

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    05.02.2013
    Posty
    4
    Słuchawka
    HD2, Trinity

    Odp: Ktos pomoze?

    bylbym wdzieczny

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Ktos pomoze?

    Ale tak szczerze, poradnik z mojej sygnatury jest tak cholernie prosty i łopatologiczny że nie da się nic uszkodzić, telefon stale uceglić można tylko przy wgrywaniu Radia - które jeżeli masz pełną baterię MUSI się wgrać. Czego się bać? Task29 (Format pamięci HD2) i robisz wszystko od nowa .

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    2
    Słuchawka
    HTC Desire

    Odp: Ktos pomoze?

    Ja skorzystałem z tego poradnika i poszło wszystko świetnie, dzięki wirtualne biuro.
    Ostatnio edytowane przez Potakin ; 19.02.13 o 22:30

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    10.07.2014
    Posty
    1
    Słuchawka
    HD2, Desire, E72

    Odp: Ktos pomoze?

    Dzień dobry,
    mam pytanie i prośbę,
    hd2 mam od 2 lat, na początku tylko na wm.
    Po przejściu na androida miałem 4 roomy. Nie wiem co robiłem źle, czy może złą kartę mam czy co ale:
    1.PacMan- po mojej instalacji nie obsługiwał Karty sim z kodem pin i źle zrobiłem partycje na programy na karcie SD.
    2. nie pamiętam nazwy- znowu zła partycja na SD oraz częste resety i po krótkim okresie czasu czarne ekrany(wyjęcie baterii tylko skutkowało)
    3. Cyanogen- dobra partycja, telefon działał ok ale po 3 miesiącach czarne ekrany i po restarcie telefon nie pamiętał żadnych zmian wprowadzonych ani danych.
    4. nie pamiętam nazwy ale najnowszy andek dostępny na hd2. ciągłe resety telefonu i w miare wolne działanie.
    niestety telefon na którym nie można polegać w chwilach kiedy to najbardziej jest wymagane nie spełnia swojej podstawowej roli.Bo w każdej chwili może pojawić sie reset lub wymagana jest nowa instalacja i utrata swoich danych i programów.

    I tutaj pojawia się pytanie, czy jesteście w stanie podać radio i rom( i wszystko co trzeba żeby dobrze zainstalować te rzeczy) żeby osiągnąć:
    -płynne działanie
    -obsługa Aero2
    -min system 4.0 ( chcę żeby nowe aplikacje działały np. chrome, pakiet google, swiftflow)
    -dobra i szybka obsługa przeglądarki(żaden z poprzednich tego nie dawał)
    -stabilność systemu, instaluje system i nie boje się że za miesiąc znowu będę musiał od nowa wszystko wgrywać.
    -w miarę najdłuższa praca na baterii(ale to jako dodatek).
    -sprawność wszystkich podstawowych spraw-aparaty, routery wifi, dźwięki i inne standardowe sprawy.
    -nie potrzebuje żadnych super gier ani nakładek graficznych.
    Czyli podsumowując chciałbym osiągnąć działanie normalnego systemu jak na normalnym telefonie żeby nie martwić się cały czas że coś się stanie.

    Czy jesteście w stanie mi z tym pomóc?
    Z góry dziękuje za pomoc.
    Stasiek


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top