Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    13.12.2012
    Skąd
    New York
    Posty
    2
    Słuchawka
    HTC HD2

    Pytanie odnośnie androida na HTC HD2

    Witam serdecznie, na wstępie chciałem napisać, że jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość.
    Mam pytanie odnośnie androida. Ostatnio udało mi się wgrać Androida 2.3.2 DTF na mojego HTC HD2, jestem bardzo zadowolony, wm. nie ma "polotu" do androida na tym telefonie, jednak zauważyłem mały błąd, podczas gdy ktoś do mnie dzwoni nic nie słyszę, po chwili pokazuje mi się komunikat proces android.phone został niespodziewanie zatrzymany. Po chwili prosi o podanie kodu PIN. Szukałem odpowiedzi na moje pytanie jednak nie udało mi się uzyskać jasnego rozwiązania. Proszę o pomoc.
    Drugą sprawą jaką chciałbym poruszyć jest zmiana wersji androida, jestem szczerze mówiąc w tym zielony, nie wiem co i jak, prosiłbym o wytłumaczenie lub przekierowanie do odpowiedniego działu.
    Z góry wszystkim udzielającym się dziękuję.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Pytanie odnośnie androida na HTC HD2

    Proces zatrzymany prawdopodobnie wina romu, więc zmień andka. A jak to zrobić? Odsyłam do poradnika wgrywania androida, odsyłacz między innymi w sygnaturce kurczaqa
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Pytanie odnośnie androida na HTC HD2

    Nie tylko przez sam ROM - Windows potrafił często źle lub nie do końca wklejać paczkę na SD.
    Po prostu wrzuć go po raz drugi.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top