Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Nowy telefon htc one (M7), przełom czy " potwór Frankensteina"

    Cytat Zamieszczone przez Szakus Zobacz posta
    Z telefonu coś słabo działa ta strona, dlatego poprosiłem o specke

    Tapnięte z e3d
    CZĘSTOTLIWOŚĆ PROCESORA

    Czterordzeniowy Qualcomm? Snapdragon? 600 1,7 GHz




    PLATFORMA ANDROID

    Android? z HTC Sense?
    HTC BlinkFeed?




    TYP KARTY SIM

    microSIM




    PAMIĘĆ1

    Pamięć ogółem: 32 GB lub 64 GB (dostępna pojemność może się różnić)
    RAM: 2 GB DDR2




    SIEĆ2

    HSPA/WCDMA:

    • Europa/Azja: 850/900/1900/2100 MHz

    GSM/GPRS/EDGE:

    • 850/900/1800/1900 MHz




    GPS

    Wbudowana antena GPS + GLONASS
    Kompas cyfrowy




    CZUJNIKI

    Żyroskop
    Akcelerometr
    Czujnik zbliżenia
    Czujnik światła




    ŁĄCZNOŚĆ3

    • Gniazdo audio jack 3,5 mm
    • Obsługa komunikacji NFC3
    • Zgodność ze standardem Bluetooth 4.0
    • Obsługa Bluetooth 4.0 z kodowaniem aptX?
    • Wi-Fi?: IEEE 802.11 a/ac/b/g/n
    • Obsługa DLNA? do bezprzewodowego przesyłania multimediów z telefonu do zgodnego telewizora lub komputera
    • Obsługa pilota na podczerwień
    • 5-stykowy port micro-USB 2.0 z funkcją MHL (mobile high-definition video link) do połączenia USB lub HDMI (wymagany specjalny kabel HDMI).





    POPRAWA JAKOŚCI DŹWIĘKU

    HTC BoomSound?

    • Dwa przednie głośniki stereo z wbudowanymi wzmacniaczami
    • Muzyka o studyjnej jakości dzięki Beats Audio?
    • Mikrofon HDR
    • Głos Sense





    KAMERA

    • HTC UltraPixel Camera
    • Matryca BSI, rozmiar piksela 2.0 ?m, przekątna matrycy 1/3 cala
    • Specjalny układ HTC ImageChip? 2
    • Przysłona f2.0 i obiektyw 28 mm
    • Optyczna stabilizacja obrazu (OIS)
    • Funkcja Smart Flash: pięć poziomów lampy błyskowej ustawianych automatycznie zależnie od odległości od fotografowanego obiektu
    • Przedni aparat: 2,1 MP, szerokokątny (880) obiektyw z technologią HDR
    • Możliwość nagrywania filmów Full HD w rozdzielczości 1080p przednim i tylnym aparatem
    • Filmy HDR
    • Zdjęcia seryjne i funkcja VideoPic
    • Nagrywanie filmów w zwolnionym tempie i odtwarzanie z różną prędkością
    • HTC Zoe? z HTC Zoe? Highlights i HTC Zoe? Share
    • Retusz z usuwaniem obiektów, retusz grupowy i zdjęcia sekwencyjne




    MULTIMEDIA

    Obsługiwane formaty audio:

    • Odtwarzanie: .aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma (Windows Media Audio 9)
    • Nagrywanie: AMR

    Obsługiwane formaty wideo:

    • Odtwarzanie: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv (Windows Media Video 9), .avi (MP4 ASP oraz MP3)
    • Nagrywanie: .mp4




    BATERIA4

    Wbudowany akumulator litowo-polimerowy
    Pojemność: 2300 mAh




    ZASILACZ SIECIOWY AC

    Napięcie wejściowe/częstotliwość: 100 ~ 240 V (prąd zmienny), 50/60 Hz




    Napięcie wyjściowe: 5 V, 1 A
    Proszę

  2. #12
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    07.12.2012
    Posty
    12
    Słuchawka
    htc one x

    Odp: Nowy telefon htc one (M7), przełom czy " potwór Frankensteina"

    Witam
    I Światłość się stała nowy HTC one (M7) ujrzał światło dzienne.
    W tytule zamieściłem myśl " przełom czy potwór Frankensteina " stwierdzenie te ma uświadomić i zadać pytanie czy nowy telefon HTC to przełom i wnosi coś nowego czy jest złożony " z kilku telefonów konkurencji niczym potwór Frankenstaina.
    Na te pytanie musicie sobie sami odpowiedzieć analizując fakty

    HTC ONE


    BlackBerry Z10


    iPhone 5


    SONY Z


    Teraz pozwolę sobie trochę ponarzekać i pochwalić
    Htc jak widać odszedł o stylistyki kreowanej przez siebie przez lata i zastosował obudowę unibody ze stopu aluminium do złudzenia podoną do iphona (plusem jednak tego może być lepsze chłodzenie podzespołów lepsza przewodność ciepła).
    Zrezygnowano z nvidi tegra 4i i zastosowano Czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon 600 1,7 GHz czy to dobry krok ?, zamontowano lepszą baterię Pojemność: 2300 mAh jest to plus ze względu na zastosowanie mocniejszych podzespołów wymagających mocy ale czy ta pojemność wystarczy ? Zamontowano 2 głosniki stereo czy to plus ja osobiście słucham muzykę przez słuchawki, zastosowano system Głos Sense. Dzięki dwóm wrażliwym na poziom hałasu mikrofonom telefon sam zwiększy głośność połączenia tak, by zapewnić optymalną słyszalność czy się sprawdzi życie pokarze, nakładka sense 5 no cóż dużo by pisać, rozdzielczość HD 1080p, 468 PPI i tak pewnie można analizować,szukać plusów i minusów.
    Pytanie jednak zasadnicze brzmi czy te wszystkie rzeczy wnoszą coś nowego za co przyzwyczaił nas HTC? Czas pokaże i to konsumenci zdecydują. Firma HTC już odnotowała spadek zysków za 2012 rok.Co dalej?
    Pewnie padnie następne pytanie czy warto kupić nową słuchawkę htc mimo iż konkurencja proponuje identyczne rozwiązania a może nawet lepsze. Ja zadałem sobie te pytanie i chyba jestem naiwny ale mimo tych wad pewnie kupie ponownie telefon HTC ,naiwniak
    A wy co sądzicie o tym?

    Grammar Nazi Vin is back!
    Ostatnio edytowane przez Vinrael ; 16.03.13 o 22:32

  3. #13
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Nowy telefon htc one (M7), przełom czy " potwór Frankensteina"

    Ja wiem jedno - nigdy już nie kupię telefonu od HTC.
    Moim następnym telefonem na sto procent będzie ... nie, nie Nokia - Motorola :3

  4. #14
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: HTC ONE (M7), przełom czy " potwór Frankensteina"

    Hmm, czy tylko mi ten telefon pod względem bryły przypomina HD2? Osobiście mi ten telefon spodobał się dość mocno, więc pewnie za jakiś czas, jak będzie chodził po normalnych cenach, go kupię Chyba że wcześniej mój 2X padnie i będę musiał szukać nowego telefonu szybko...

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: HTC ONE (M7), przełom czy " potwór Frankensteina"

    Szczerze... jest bryłą podobny do HD2 ale mi się szczerze nie podoba - nie wiem czemu.
    Mam testowego One V i gdyby on miał procesor taki jaki znajdziemy w One S to byłby to mój idealny telefon

  6. #16
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC ONE (M7), przełom czy " potwór Frankensteina"

    A na Allegro tydzień po tygodniu, poza coraz to bardziej odkładaną premierą tego ustrojstwa obniża się jego cena. Początkowo był za 2900 zł (ceny z dwoma dziewiątkami na końcu do mnie nie przemawiają, bądźmy poważni) i datowany na pierwszą połowę obecnego miesiąca... później "dostępny" był za 2800 od równo połowy miesiąca... a teraz można znaleźć dwie aukcje, w których wskazany termin wysyłki to 28 marca, ale za to cena to już 2700 złotych. We wszystkich trzech przypadkach należy doliczyć jeszcze koszty wysyłki (25 zł).

    Z jednej strony z perspektywy potencjalnego nabywcy, to dość dobry trend (obniżanie ceny, nie odwlekanie w czasie faktycznej premiery). Jednak z drugiej strony, jako osoba dotknięta zeszłoroczną topową słuchawką (traktowany po macoszemu HOX) skłania to też do dodatkowego odłożenia decyzji o zakupie o kolejne kilka tygodni... Nie jestem kosmitą, aby twierdzić, że na takich telefonach w tych czasach da się zarobić. To jest absolutnie niemożliwe i normalne, że cena spada... szybko. Chodzi jednak o tempo tego spadku i to, aby później - mówiąc wprost - zbyt wiele nie stracić. Nie minął jeszcze rok od premiery HTC One X, który w pierwszych dniach również kosztował około 2800 złotych... po niecałym miesiącu nie było nic dziwnego w kupieniu go za 2000, a w tej chwili ceny używanych egzemplarzy (w dobrym stanie) zaczynają się już w okolicach 1100... jeśli ktoś kupił ten telefon nawet po tym miesiącu od premiery (poza jakimiś przedłużeniami umów u operatorów), to jego sprzedaż jest po prostu nieopłacalna - nadal jest to kawał dobrego telefonu, tylko, że za ułamek początkowej wartości.

    Tak czy inaczej ostrzę sobie ząbki na ten telefon i jak tylko korelacja jego dostępności ze stanem mojego portfela będzie zadowalająca, to pewnie go łyknę
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #17
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: HTC ONE (M7), przełom czy " potwór Frankensteina"

    To akurat dziwne... Wcześniej była premiera HTC Butterfly, przeznaczonego na rynek USA... Praktycznie takie same specyfikacje, tylko o niebo lepszy wygląd ;P
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #18
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC ONE (M7), przełom czy " potwór Frankensteina"

    Niby to rzecz podlegająca subiektywnej ocenie... ale bo ja wiem czy taki lepszy? W gruncie rzeczy te dwa telefony są do siebie bardzo podobne pod kątem designu. W One jednak doświadczymy dwóch głośników - może ciekawie się to sprawdzać np. w grach. Materiał, z którego wykonana jest obudowa One też bardziej do mnie trafia (nie to, żeby poliwęglan One X był jakiś gorszy... po prostu wolę aluminium).
    Na minus na pewno zaliczyłbym wymuszone przez htc udziwnienie w najnowszym telefonie i ograniczenie ilości przycisków do dwóch. Czym się kończą głupie pomysły w zakresie ograniczenia ilości guzików/zmieniania ich przeznaczenia dowiedzieli się posiadacze HOX w okresie od premiery do sierpnia 2012. Szkoda, że nie uczą się na błędach i znów kombinują ulepszając dobre rozwiązania i wymuszając zmianę nawyków użytkowników. Po premierze w sprzedaży zobaczymy jaki to będzie miało wpływ na komfort użytkowania tego smartfona w pierwszych dniach
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #19
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: HTC ONE (M7), przełom czy " potwór Frankensteina"

    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  10. #20
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC ONE (M7), przełom czy " potwór Frankensteina"

    A z Allegro poznikały aukcje z dostępnością od 28.03, a w ich miejsce pojawiły się nowe, wskazujące jako datę wysyłki 12 kwietnia... w takim tempie lada moment dojdziemy do najbardziej upragnionego prezentu gwiazdkowego
    Na Amazonie też datą dostępności stał się 12 kwietnia... w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby to właśnie było źródło aukcji z Allegro - cena słuchawki z UK wraz z przesyłką to niecałe 525 funtów, co daje niecałe 2600 złotych... a pozostałe 200 (tak, cena na Allegro znów wzrosła z 2700 do 2800 - ponownie zaokrąglam cenę o złotówkę w górę) to pewnie marża sprzedawcy
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top