Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    22
    Słuchawka
    HTC HD2

    Powrót do WM6.5

    Witam! Nadeszła pora kiedy chce powrócić do WM w NAND i zacząć przygodnę z Androidem nativeSD. Czy jest to możliwie i jak takie rozwiązanie się sprawuje? Czytałem że andek na nativeSD chodzi płynniej niż z NAND przy dobrej szybkiej karcie pamięci którą zakupię, oczywiście jakąś oryginalną class10. Czy obecność oryginalnego WM6.5 w pamięci NAND ma coś do szybkośći Androida z SD? Czy istnieje też w ogóle taka możliwość by mieć 2 ROMy na raz? Co robić kiedy mam teraz wgranego androida full nand, HSPL w wersji 2.08 Radio ROM 2.15.50.14 i magldr? Przy zakupie miałem wgranego WM po androidzie, była instalka od tego Androida co był (EnergyROM SensationXL) i 3 foldery.. (KARTA- WWE_EastEurope_1-66 ; ROM_Leo_S_HTC_WWE_3-14 ; Spolszczenie LEO 3,14 cab) Dodam że był windows mobile nie wiem kompletnie w jakiej wersji, wiem że radio było niższe niż 2.15 i był też HSPL 2.08 - ja go nie wgrywałem. Rom był niby 100% stockowy niebrandowany ale miał połączenia domyślne blueconnect i oczywiście logo Ery na starcie. Teraz moja prośba by ktoś mi krok po kroku wytłumaczył co mam zrobić z tymi rzeczami które tu były (czy te romy usuwają HSPL - czy moge go potem swobodnie wgrać przez HD2Toolkit... i tak dalej i tak dalej co robić po kolei..) i jak potem posiąść andka na SD z winkiem na NAND Byłbym niewiarygodnie wdzięczny za pomoc!!

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    22
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Powrót do WM6.5

    Czyli teraz sobie robię Taska29 wgrywam ten ROMik następnie HSPL i co dalej żeby móc używać zamiennie windows mobile'a i androida? I czy ten rom usuwając HSPL powraca bootloader do wersji SPL 1.42.0000??
    @EDIT: To bardzo ważne - pytania powyżej i nadal nie wiem czy Przy WinMo6.5 można mieć Androdia na SD i wybierać przed startem. Proszę o pomoc, pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez piekarek ; 04.03.13 o 22:14

  4. #4
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    22
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Powrót do WM6.5

    Przepraszam za PPP ale ponawiam pytanie, robię teraz TASK29 i co dalej? ROM 1.66 WWE będzie ok? wspomnę że mam HD2 z logiem ery -czyli brandowany tak?- na starcie jeśli to ma jakieś znaczenie... Po wgraniu tego jak domyślam się już zniknie mi HSPL i co wtedy robić? Chcę mieć tylko Windowsa Mobile 6.5 w pamięci nand telefonu i nic więcej. Androida odpalać zamierzam z SD jak to zrobić pomocy?

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Powrót do WM6.5

    Wykonaj Task29, potem wgraj WWE 1.66 lub jakiegoś Customa i tyle.
    Native instalujesz na SD na pamięci EXT

  6. #6
    Senior Member [Jr Member]
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    119
    Słuchawka
    Htc
    Rom
    MIUI JB

    Odp: Powrót do WM6.5

    Jak potrzebujesz fabryczny soft z ery to mam taki z mojego HD2
    https://www.dropbox.com/s/pj15adexn4...d_LEO_Ship.exe


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top