Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    01.01.2011
    Posty
    11

    Ilość wolnej pamięci w wersjach NAND

    Może byśmy wpisywali tutaj ile pozostaje nam wolnej pamięci po zainstalowaniu takiej czy innej wersji NAND Andka? Dla przykladu u mnie w wersji MDJ Revolution HD v.2.2 v. 1.0 Super Light NAND pozostalo wolnej 136. Bardzo szybki i stabilny build i na razie przy nim zostane.

  2. #2
    Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Dublin/Tychy
    Posty
    50

    Odp: Ilość wolnej pamięci w wersjach NAND

    NexusHD2-Froyo V1.9a [Kernel: hastarin_r8.6_oldcam UTF8]
    246MB wolnej pamieci i 320-330MB RAM po właczeniu.

    piotrma14 - ile masz wolnego ramu zaraz po uruchomieniu systemu ?? Bo to też zauwazyłem wpływa sporo na szybkość działania. BTW muszę przetestowac ten build co używasz bo ma polski język i wydaje się być równie szybki.
    Asus 1201N + CORSAIR SSD F60 + Kingston 4GB
    HTC HD2 Nexus1.9b Android NAND + microSD 16GB Sandisk
    Nissan GTiR 363BHp + Integra DA6 Xsi RiP + Micra K11
    Silvia PS13 SR20DET soon !!

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    01.01.2011
    Posty
    11

    Odp: Ilość wolnej pamięci w wersjach NAND

    Swiezo po normalnym restarcie mam Ramu kolo 148-150 po zakonczeniu procesow widzetem ES menadzer zadan mam 210-230.. Jest to najszybszy build andka jaki mialem w rekach, a praktycznie wszystkie buildy MD-jaay'a przeszly przez moje lapki. Dodam jeszcze ze mało zżera baterii. Wydaje mi sie ze htc sense zajmuje mu tyle miejsca. Wczoraj tak na probe w czasie sciagania zainstalowalem MDJ Gingerbread=- v. 1.2 i tez bylo okolo 230 mb wolnej pamieci

  4. #4
    Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Dublin/Tychy
    Posty
    50

    Odp: Ilość wolnej pamięci w wersjach NAND

    No ja miałem podobnie na wersji 1.1 - to ostatnia jaką testowałem. Do codziennego uzytku zostawiam narazie ten build nexusa co mam - mam 100MB RAM wiecej wolnego. A brak polskiego mnie osobiście nie przeszkadza. Ale wiadomo nie każdemu to pasuje. Dzieki za odpowiedź.
    Asus 1201N + CORSAIR SSD F60 + Kingston 4GB
    HTC HD2 Nexus1.9b Android NAND + microSD 16GB Sandisk
    Nissan GTiR 363BHp + Integra DA6 Xsi RiP + Micra K11
    Silvia PS13 SR20DET soon !!

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    01.01.2011
    Posty
    11

    Odp: Ilość wolnej pamięci w wersjach NAND

    Spoko... Mnie tez nie przeszkadza dlatego sie zastanawiam nad Twoim ROmem... Zobacze czy cos jeszcze z gingerkiem zrobia, bo spodobal mi sie....

  6. #6
    Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Dublin/Tychy
    Posty
    50

    Odp: Ilość wolnej pamięci w wersjach NAND

    Gingerbread spoko ale ta wersja od MDJ zamula cos czasami i nie działa GPS i tryb masowej pamieci USB. No i jeszcze jakies tam niedoróbki. Czasami mi jak ktoś dzwonił telefon łapał zawieszke. ogólnie ten build co ja mam z powłoką ADW wygląda spoko. Zresztą MDJ tez jej uzywa od wersji 0.9 Gingera
    Asus 1201N + CORSAIR SSD F60 + Kingston 4GB
    HTC HD2 Nexus1.9b Android NAND + microSD 16GB Sandisk
    Nissan GTiR 363BHp + Integra DA6 Xsi RiP + Micra K11
    Silvia PS13 SR20DET soon !!

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    01.01.2011
    Posty
    11

    Odp: Ilość wolnej pamięci w wersjach NAND

    Bardzo milo zaskoczyla mnie jedna rzecz... Mianowicie zuzycie energii... Przez noc od 21.00 do 9.00 teraz bateria spadla o 4%. Wiec lepiej niz w leo na WM i duzo lepiej niz w iphonie

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Ilość wolnej pamięci w wersjach NAND

    [OffTopicMode: ON]
    @piotrma14: powiem Ci, że ja mam podobne odczucia nawet na Andku z karty SD... Czasami weźmie mnie na zabawę tymże systemem i pomimo odpalonego WiFi, pomimo tego, że kiedy jestem na Andku to po to, aby go używać - więc ekran w zasadzie nigdy nie gaśnie, pomimo tego, że odpalam na nim często masę różnych gier, pomimo tego, że mój Leo robi się gorący po takiej zabawie... to w analogicznym czasie "zabawy" Androidem i WM mam wrażenie (tak, czysto subiektywne wrażenie nie poparte żadnymi programami do mierzenia zużycia baterii), że Andek mi jakoś wolniej zjada baterię... a NAND miał być pod tym kątem jeszcze lepszym rozwiązaniem, niż Android z SD - więc wydaje mi się to dość prawdopodobne :-)
    [OffTopicMode: Off]
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #9
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Odp: Ilość wolnej pamięci w wersjach NAND

    skink_Clean_Desire_v1.2_package Ile pamieci w tej dystrybucji macie?

    Ja mam 59MB to chyba troche malo co?
    Jak wszystko wywalam to mam 111MB.

    Czy to norma ze czesc aplikacji musi sie instalowac na pamieci wewnetrznej a czesc aplikacji na sd?
    Sa tez chyba takie ktore czesciowo sa na wewnetrznej a czesciowo na sd.
    Moze mi ktos to wyłuszczyć?

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Ilość wolnej pamięci w wersjach NAND

    Ponoć tak właśnie działa A2SD+, więc wszystko powinno być w porządku ;-)
    [hr]Dodano: [time]1298824551[/time][hr]
    Cytat Zamieszczone przez skink123 Zobacz posta
    Everything is ok. It's just how Apps2sd+ work. You have ext3 partition on SD card that you normally don't see under SD & phone storage. On this partition are stored /data/app, /data/app-private and /data/dalvik-cache (eventually /data/data if you use method described under tips). This folders are linked to folders on internal storage. So for android nothing changed, but when you install apps they are physically stored on /system/sd/app, /system/sd/app-private and /system/sd/dalvik-cache. The simplest way to check available space is to use Titanium Backup. On first page you see: Internal Storage free space, SD card free space an SD card (a2sd) free space. (you can also use terminal app and command: df ?h)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top