Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    22
    Słuchawka
    HTC HD2

    Problemy z NexusHD2 ICS

    Witam, ostatnio korzystam z romu IceCreamSandwitch od tytunga - do tej pory moje ulubione stabilne czyste ROM'y i mam problemy z ICS'em właśnie. Jest zainstalowany w NAND i po paru dniach zaczęły zacinać mi się SMSy - tekst zacina się i nie wpisuje mimo wibracji i tego że reaguje na dotyk, połączenia przychodzące kiedy odbieram zawiesza się cały telefon i buczy głośnik póki nie wyjmę baterii. Odpalam fon na nowo i jest ok do momentu jak ktoś zadzwoni 7 na 10 połączeń się tak zacina, czasem zwalnia podczas przeglądania stron WWW. Jakieś porady? Chcę zostać przy tym romie bo nie wyobrażam sobie powrotu do Gingerbreada. ICS mi się podoba

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Problemy z NexusHD2 ICS

    Masz jakiegoś task-killera? Takie jaja dzieją się właśnie, jak masz zagraconego tray'a. Niby Android sam powinien zwalniać sobie zasoby... Ale z tym jest jak jest ;E
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Senior Member [Jr Member]
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    119
    Słuchawka
    Htc
    Rom
    MIUI JB

    Odp: Problemy z NexusHD2 ICS

    Miałem te same problemy co ty z tym samym romem (zwłaszcza odbieranie połączeń co jest moim zdaniem niedopuszczalne) i skończyło się to powrotem do MIUI 2.3.7.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top