Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    24.03.2013
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC HD2

    HTC HD2 Android cichy mikrofon

    Bardzo proszę o pomoc po wgraniu do telefonu HTC HD2 drugiego systemu dokładnie Adroida ( dwa systemy w telefonie) JaguarMIUI Android-V19, telefon ściszył mikrofon, często moi rozmówcy mówią iż źle mnie słychać. Wcześniej tego problemu nie było. Android startuje z karty i efekt rozmowy jest taki sam. Wyczyściłem telefon Task29 (nie było nic żadnego systemu) wgrałem tylko win 6,5 i niestety mikrofon nadal przytłumiony. Czy ma ktoś pomysł co zrobić?. Może ktoś poleci inny system Android działający tylko z karty pamięci telefonu poprawiający tą wadę.

    Myślałem że rozwiązałem problem po wgraniu HSPL nowszego 3.03.0000 i pierwszej rozmowie było lepiej jednak przy trwaniu rozmowy słyszałem (może mi się wydawało) jak mikrofon się ścisza.
    Wgrałem tylko Androida zamiast systemu Win 6,5 (MDJ_GingerBread_HD2_v.1.1_NAND) nic się nie zmieniło

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: HTC HD2 Android cichy mikrofon

    Wgraj jakiś normalny (nowy) ROM z XDA - to błędy wieku dziecięcego bardzo starych buildów

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    07.07.2016
    Skąd
    Toruń
    Posty
    4
    Słuchawka
    desire 500
    Rom
    stock

    Odp: HTC HD2 Android cichy mikrofon

    Ja to rozwiązałem technicznie - kupiłem sobie słuchawki z mikrofonem. Telefony potrafią mieć jakimś cudem inną jakość dźwięku przy rozmowach i przy nagrywaniu z majka.
    Ostatnio edytowane przez gonfokit ; 08.08.16 o 11:33


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top