Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    29.12.2010
    Posty
    7

    Dużo plików mp3 i odwarzacz HTC Sens

    Witam,
    wgrałem na kartę dużo plików mp3. Chciałem uruchomić odtwarzacz HTC Sens. Telefon przyblokowuje się. Po dłuższej chwili wznawia działanie, nawet można uruchomić odtwarzanie. Odtwarzanie jest płynne, ale próba wykonania jakiejś operacji kończy się przyblokowaniem telefonu.
    Wyglada jakby HTC Sens stale indeksował wszystkie pliki, które może odwarzać. Podział na katalogii czy listy odwarzania nie ma tutaj znaczenia.
    Czy poza porzucemien odwarzacza HTC Sens istnieje sposób, aby program nie zamulał się?
    Czy ktoś wie jaka jest graniczna liczba plików przy których program działa normalnie?

    Pozdrawiam,
    Petrus

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    29.12.2010
    Posty
    19

    Odp: Dużo plików mp3 i odwarzacz HTC Sens

    a spróbuj może na początek wrzucić mniej plików i zobacz czy będzie to samo
    może zmiana ROMu pomoże
    jaki masz ?

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Dużo plików mp3 i odwarzacz HTC Sens

    może zmiana ROMu pomoże
    jaki masz ?
    przecież masz dane pod kolegą
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    29.12.2010
    Posty
    19

    Odp: Dużo plików mp3 i odwarzacz HTC Sens

    [quote author=maniek9611 link=topic=286.msg2264#msg2264 date=1294563370]
    może zmiana ROMu pomoże
    jaki masz ?
    przecież masz dane pod kolegą
    [/quote]
    ano fakt, jestem tu nowy
    jak ma 1,66 to bym zrobił na te 3,14 i nowy radio
    i wtedy spróbował

    @autor
    a próbowałeś wrzucać mniej plików? np. 10 mp3

  5. #5
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: Dużo plików mp3 i odwarzacz HTC Sens

    3.14 chyba ma obecnie najnowsze radio, albo jedno z najnowszych. Nie wiem czy jest sens zmieniać.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Dużo plików mp3 i odwarzacz HTC Sens

    Zainstaluj nitrogen i sprawdź jak sobie radzi z twoją listą mp3, to jest chyba najmniej zasobozerny odtwarzacz
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    29.12.2010
    Posty
    7

    Odp: Dużo plików mp3 i odwarzacz HTC Sens

    Nitrogen zainstalowałem i oczywiście po wrzuceniu wszystkich utworów do playlisty działa, ale HTC Sense Player też działa (tzn. odwarza muzykę), więc to żadna rewelacja. Po podłączeniu słuchawek BT, uruchomieniu odwarzacza Nitrogen, a następnie naciśnięciu na słuchawkach przejścia do nastepnego utworu Nitrogen nie zmienił utworu, a jednocześnie odtwarzacz HTC uruchomił się i wybrał następny utwór z poprzednio odtwarzanych. Miałem więc odtwarzane dwa utwory jednocześnie :-) i słabe możliwości zatrzymania odwarzania.
    Wygląda na to, że moje słuchawki BT automatycznie uruchamiają natywny odwarzacz.

    Zmniejszyłem liczbę utworów i sukcesywnie dodaję, testując przy ilu zacznie się wieszać, bo jak rozumiem nikt tego jeszcze nie testował :-(
    Wnioskuję również, że propozycja zmiany ROM jest nieprzetestowanym rozwiązaniem i nikt więcej niż 2GB nie słuchał na nowszych czy gotowanych wersjach :-(

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Dużo plików mp3 i odwarzacz HTC Sens

    Chyba faktycznie, nikt z tutaj się wypowiadających nie testował takiej liczby muzyki z odtwarzaczem Sense i nowszym/gotowanym romem... natomiast, jeśli przyjmiemy, że nowa wersja działa sprawniej od starej - a tego typu głosów jest wiele - to można przypuszczać, że i odtwarzacz jest tutaj zoptymalizowany... Tak samo z &quot;gotowanymi&quot; romami, które są wolne od różnych zamulających śmieci etc... Więc na logikę, powinno być lepiej... choć jest to też obarczone sporą niewiadomą

    Ewentualnie możesz jeszcze testować inne playery - np. TCPMP, Core Player, czy co to tam jeszcze mamy...

    Inne pytanie: czy czasem wyłączenie playera Sense nie będzie powodowało, że guziki słuchawek przestaną być z nim związane, a zaczną z tym, z czego aktualnie korzystasz? (Znów gdybam, ale bardzo rzadko używam swojego Leo do słuchania muzyki )
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    29.12.2010
    Posty
    7

    Odp: Dużo plików mp3 i odwarzacz HTC Sens

    Inne pytanie: czy czasem wyłączenie playera Sense --8&lt;--
    Nie wiem czy to już Offtopic, ale jak wyłaczyć player Sense?
    Aplikacja (wg Menadżera zadań) była wyłaczona, a mimo to uruchomił się.
    Czy trzeba wyłaczyć cały HTC Sense? Jeśli tak to mało praktyczne rozwiązanie.

    Po backupie (przede wszystkim aplikacji) spróbuję nowy ROM.

  10. #10
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: Dużo plików mp3 i odwarzacz HTC Sens

    Naciśnięcie dowolnego przycisku na pilocie słuchawek zawsze spowoduje uruchomienie playera domyślnego Sense. Taki urok. Jest taka aplikacja która podobno potrafi zmienić ustawienia Sense aby reagował na przyciski na innym odtwarzaczu, ale mi jakoś nie działała. Nie pamiętam jej nazwy, bo była mało przydatna i szybko została skasowana.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top