Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    04.09.2011
    Posty
    1
    Słuchawka
    hd2

    Wymiana wyswietlacza

    witam wszystki mam duz problem jakis czas temu spadl mi htc z 10 metrow szybka sie rozsypala ale jeszcze kilka di dzialal dotyk... pewnego dnia przestal dzialac dotyk zdemontowalae potrzaskana szybke i taka folie pod nia... i jest dupa tel lezy w szafie z 3 michy nadszedl czas go naprawic

    i teraz pytanie do was co musze kupic bo ta folia to nie wiem czy sie ja jakas montuje czy nie... czy zrobia mi to w jakims serwisie czy musze caly wyswietlacz kupywac... czekam na opiniei linki na allegro co mam kupic

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Wymiana wyswietlacza

    Po pierwsze, jako globmod muszę poprosić o napisanie posta przynajmniej bez literówek i takich tam, pierdół ;P
    Jeśli chodzi o telefon - wygląda to mniej więcej w ten sposób, że musisz kupić digitizer ze szkłem.
    Wygląda to mniej więcej w ten sposób: .: DOTYK DIGITIZER HTC HD2 ORYGINAŁ!!! LUTOWANY :. (3175263933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Niestety, są dwie wersje digitizera - na tasiemkę, i lutowana. Nie odkryjesz jaką masz, dopóki nie rozbierzesz telefonu, praktycznie całego.
    Ja bym wysłał telefon do naprawy w jakimś sensownym serwisie, nie powinni wziąć więcej niż 200-300 złotych. Przynajmniej nie Ty ponosisz ryzyko w wypadku, gdy coś nie wyjdzie
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top