Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.04.2013
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2

    Brak synchronizacji z komputerem

    Witam. Prosze o pomoc, bo juz nie mam sily z tym telefonem. Posiadam HD2 od tygodnia i poczatkowo byl tam wgrany android i nie moglam polaczyc telefonu z komputerem poniewaz nie wykrywal on nawet kabla usb i nic sie nie pojawialo ani na komputerze, ani na telefonie, zmienilam na stockowy rom 3.14 lecz nadal problem nie jest rozwiazany, telefon tylko sie laduje, reaguje na kabel jak na ladowarke. Nie wiem w czym tkwi problem, nie znam sie na tym a w ustawieniach juz probowalam wszystkiego.

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Brak synchronizacji z komputerem

    Na telefonie przy połączeniu kablem wybierasz ActiveSync ? na komputerze zainstalowane sterowniki ?
    Jakiego masz office ?
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.04.2013
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Brak synchronizacji z komputerem

    mam windowsa 7 wiec instalowalam niwsze oprogramowanie ale sprawdzalam tez na innym komputerze i nic. w telefonie moglabym zaznaczyc wszystko a on i tak sie tylko laduje jakby nie widzial kabla tylko ladowarke

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Brak synchronizacji z komputerem

    Po podłączeniu w trybie active sync na windowsie 7 powinno się pojawić centrum urządzeń windows mobile. Jeżeli tego nie ma wejdź w ustawienia połączeń na telefonie USB to PC i włącz Active sync.

    Jeżeli chcesz synchronizować kontakty potrzebujesz też outlooka.
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    01.04.2013
    Skąd
    Opole
    Posty
    7
    Słuchawka
    HTC HD2, HTC Desire S
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Brak synchronizacji z komputerem

    Może to zbyt prozaiczne, ale jaki masz kabel? Jeśli oryginalny to nie powinno mieć znaczenia, ale są takie kable, które tylko ładują, a nie mogą przesyłać danych, np taki kabel miałem w oryginalnej ładowarce samochodowej HTC.

  6. #6
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.04.2013
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Brak synchronizacji z komputerem

    Zaznaczalam juz wszystko w telefonie ale jest po prostu wielkie nic, nawet jak zaznaczylam zebym mogla wybraz jak chce polaczyc gdzy podlacze kabel a on nie reaguje i sie laduje. Kable tez sprawdzalam od siostry z L5 i od samsunga a od HTC mam oryginalny ten co jest przy ladowarce. Na zaden nie reaguje.

  7. #7
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.04.2013
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Brak synchronizacji z komputerem

    Bardzo mi zalezy na rozwiazaniu tego problemu. Dostalam maila od bylego wlasciciela ze telefon chodzil na androidzie o takiej nazwie 'TyphooN CyanogenMod' i czytalam ze akurat tam byl to ogolny problem lecz zmienilam przeciez na oryginalny rom.

  8. #8
    Senior Member [Jr Member]
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    119
    Słuchawka
    Htc
    Rom
    MIUI JB

    Odp: Brak synchronizacji z komputerem

    Jeżeli od samego początku nie możesz połączyć się z komputerem mimo różnych romów to istnieje też ryzyko iż uszkodzone jest złącze usb telefonu zwłaszcza iż poprzedni właściciel twierdzi że miał problem z połączeniem telefonu z komputerem.

  9. #9
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.04.2013
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Brak synchronizacji z komputerem

    tyle ze telefon na kabel jednak reaguje tylko jak naladowarke a jak podlaczam ladowarke to wszystko dziala i nie mam z tym zadnych problemow. hmm jezeli to zlacze by bylo to chyba by cos przerywalo? zreszta nie znam sie moze oddam go do serwisu.

  10. #10
    Senior Member [Jr Member]
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    119
    Słuchawka
    Htc
    Rom
    MIUI JB

    Odp: Brak synchronizacji z komputerem

    Wystarczy że uszkodzona jest jedna ścieżka np wyłamana i już nie będzie połączenia z komputerem. Do poprawnego ładowania potrzebne są tylko dwa piny (ścieżki) i te akurat mogą być całe.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top