Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    05.01.2011
    Posty
    7

    Pytanie o outlooka

    Witam Serdecznie,

    Dokładnie chodzi mi o to, że: zsynchronizowalem HD2 z outlookiem na lapku i wszystko ladnie pieknie. Pobrał wiadomości, kontakty, zadania itp problem w tym ze po odłączeniu nie mozna pobierac ani wysyłac wiadomości z tel. Nie wiem czy dobrze tłumacze.. wchodzac w e-mail na HTC widze wczesniej sciagniete wiadomosci (synchronizacja) ale nie moge nic wysyłac lub odbierac.. co z tym fantem zrobic? Wiem, że można stworzyc nowe konto ale to nie do końca to.. wtedy beda jakby 2 , te które się synchronizuje i te nazwijmy to manualne stworzone. Jak ktoś coś zrozumiał o co mi chodzi to proszę o pomoc

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Pytanie o outlooka

    Nie wiem czy zrozumiałem ale u mnie mam 2

    1. Konto Outlook - wiadomości ściągane z kompa przez ActiveSync
    2. konto które musiałem utworzyć - jest to konto na które przychodzą mi nowe wiadomości pobrane z neta
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    05.01.2011
    Posty
    7

    Odp: Pytanie o outlooka

    Dokładnie tak, pytanie czy na 'konto Outlook' można odbierac wiadomości tylko via ActiveSynch? jeżeli tak to bez sensu

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Pytanie o outlooka

    no niestety ale na to wygląda, sam szukałem już sposobu na to ale niestety nic nie znalazłem
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top