Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    05.01.2011
    Posty
    4

    Jak włączyć tryb ręczny sieci

    Witam jako, że mieszkam blisko granicy często przełącza mi sieć na ta z za granicy chciałbym tego uniknąć włączając tryb ręczny sieci tak jak robiłem to dotychczas w w iPhonie Noki N97 czy chociażby Samsungu Wave, przeszukałem całe menu próbowałem znaleźć informacje w instrukcji obsługi bezskutecznie a nie chcę za każdym razem dzwonić do biura obsługi klienta z wyjaśnieniami, że nie byłem w tym czasie za granicą... Także nie chcę wyłączać Roamingu u operatora bo jednak czasem się on przydaję i wolałbym to zablokować w telefonie jak dotychczas robiłem w innym telefonach.

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    05.01.2011
    Posty
    7

    Odp: Jak włączyć tryb ręczny sieci

    ustawienia/sterowanie bezprzewodowe/telefon/menu (w dolnym prawym rogu)/wybieranie sieci/ i tam masz wszystko Pozdrawiam

  3. #3
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Jak włączyć tryb ręczny sieci

    ja sie podepnę, Panowie oco chodzi. Jak mam ustawiony tryb na automat (wybór pasma) to zasięg ok, no i przeskakuje sobie między zwykłym a 3g, jak zmienie tylko na zwykłe pasmo.. to niemoże znaleźć zasięgu wiecie co robie źle?

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    05.01.2011
    Posty
    4

    Odp: Jak włączyć tryb ręczny sieci

    [quote author=ambush link=topic=291.msg2048#msg2048 date=1294220093]
    ustawienia/sterowanie bezprzewodowe/telefon/menu (w dolnym prawym rogu)/wybieranie sieci/ i tam masz wszystko Pozdrawiam
    [/quote]

    Dzięki wielkie za chiny bym tego nie znalazł tak to jakoś dziwnie ukryte ;P

    [quote author=lakikwap link=topic=291.msg2050#msg2050 date=1294222664]
    ja sie podepnę, Panowie oco chodzi. Jak mam ustawiony tryb na automat (wybór pasma) to zasięg ok, no i przeskakuje sobie między zwykłym a 3g, jak zmienie tylko na zwykłe pasmo.. to niemoże znaleźć zasięgu wiecie co robie źle?
    [/quote]

    Na twoim miejscu zaczekałbym jakieś ze 2 do 3 minut zanim się tel na nowo zaloguje do sieci, albo wyłączył i włączył tel...
    Próbowałem właśnie u siebie działa normalnie ;P

  5. #5
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Jak włączyć tryb ręczny sieci

    kurcze czekalem dluzsza chwile i niechcial zlapac zasiegu. ma automacie odrazu lapie. a gdzie i na co przelaczales ta siec?

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    05.01.2011
    Posty
    4

    Odp: Jak włączyć tryb ręczny sieci

    No dałem Telefon->Pasmo i wybrałem tam GSM i nizej jeszcze GSM(1900+850) i jakoś działa...

  7. #7
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Jak włączyć tryb ręczny sieci

    nooo to umnie to nie działa szuka sekunde i wykrzyknik koło tej takiej antenki
    nie restartowałem go. Ale wydaje mi sie że to może od oranga coś zależy, dziwne. Dodam że jest to na najnowszym romie 3.14 oraz to samo było na poprzednim 1.66.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top