Witam. Niedawno kupiłem HTC HD2 z androidem 4.0.4 z CM 9-20120609-UNOFFICIAL-leo. Otóż mam następujący problem. Telefon ma problemy z zasięgiem jeśli złapie to po chwili zgubi, trzyma zasięg jedynie w miejscach gdzie zwykły telefon nie ma z tym problemów. Chciałem udać się do serwisu ale znajomy wspomniał mi że może to być nadzwyczajniej problem z radiem. Sprawdziłem to a więc posiadam wersję 2.15.50.14. W związku z tym chciałem zmienić wersję. Przechodząc do sedna. W żaden sposób nie mogę połączyć telefonu z activesync(windows xp) ani Centrum uslugi urzadzen z systemem Windows Mobile(windows 7). Poza tym telefon przez usb ładuje, można przeglądać z niego zawartość karty microsd. W windowsie xp menadżer urządzeń instaluje samoczynnie sterownik android phone, który nie działa poprawnie. Po podłączeniu do usb w trybie botloadera system wykrywa sterownik htc sync. Czyli kabel sprawny, wejście w telefonie też. Ma ktoś jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić. Dziękuję za wszelkie sugestie. Pozdrawiam