Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    27.05.2013
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC HD2

    Komunikacja z PC

    Witam. Niedawno kupiłem HTC HD2 z androidem 4.0.4 z CM 9-20120609-UNOFFICIAL-leo. Otóż mam następujący problem. Telefon ma problemy z zasięgiem jeśli złapie to po chwili zgubi, trzyma zasięg jedynie w miejscach gdzie zwykły telefon nie ma z tym problemów. Chciałem udać się do serwisu ale znajomy wspomniał mi że może to być nadzwyczajniej problem z radiem. Sprawdziłem to a więc posiadam wersję 2.15.50.14. W związku z tym chciałem zmienić wersję. Przechodząc do sedna. W żaden sposób nie mogę połączyć telefonu z activesync(windows xp) ani Centrum uslugi urzadzen z systemem Windows Mobile(windows 7). Poza tym telefon przez usb ładuje, można przeglądać z niego zawartość karty microsd. W windowsie xp menadżer urządzeń instaluje samoczynnie sterownik android phone, który nie działa poprawnie. Po podłączeniu do usb w trybie botloadera system wykrywa sterownik htc sync. Czyli kabel sprawny, wejście w telefonie też. Ma ktoś jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić. Dziękuję za wszelkie sugestie. Pozdrawiam

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Komunikacja z PC

    Czemu chcesz się połączyć z HD2 na którym jest Android przez Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile?
    Radia nie zmieniaj - tylko z tym radiem działa prawidłowo MagLDR czy tam CWM czy tam cLK. Przeinstaluj na to samo. Odsyłam do poradnika KurczaQ (link jest w jego sygnaturze) - w którymś tam punkcie nawet jest podane, że trzeba wyłączyć sterowniki w menedżerze urządzeń. Wszystko masz tam opisane. Polecam
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Komunikacja z PC

    Podsyłam sygnaturkę :P

  4. #4
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.04.2013
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Komunikacja z PC

    Witam.
    Mam problem tej samej natury tyle, ze mojego hd2 nie da sie wgl zsynchronzowac z komputerem. Urzedzania nie wykrywajasiebie nawzajem, a telefon tylko sie laduje. Czy wymienienie wejscia zalatwi ta sprawe?

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Komunikacja z PC

    Witam.
    Mam problem tej samej natury tyle, ze mojego hd2 nie da sie wgl zsynchronzowac z komputerem. Urzedzania nie wykrywajasiebie nawzajem, a telefon tylko sie laduje. Czy wymienienie wejscia zalatwi ta sprawe?
    Jesteś głodny, pijesz wodę, nie robisz się pełny - co trzeba zmienić? Sposób.
    Jaki masz system na telefonie?
    Jeżeli Android - nie zsynchronizujesz tego... to jak kazać krzyżować się kaczce z kotem.
    Po podłączeniu, po spuszczeniu paska notyfikacji będzie opcja nazwana - tylko ładowanie, zmień na dysk zewnętrzny.

    Jeżeli Windows Phone (sic!), zainstaluj Zune.

    Jezeli Windows Mobile, skasuj sterowniki, restartuj komputer i wgraj je jeszcze raz.

  6. #6
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.04.2013
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Komunikacja z PC

    kupiłam go z wgranym androidem, lecz nie łączył się i nie działał mi w ogóle internet, więc zmienilam na stockowy rom 3.14, ale nawet spolszczenia nie mogłam wgrać ponieważ telefon nie łączy sie z żadnym komputerem (mam ich 3 w domu i każdy na innym systemie), po prostu sie tylko ładuje i nie wykrywa żadnego połączenia z komputerem, tak samo jest na odwrót. Zmieniałam w ustawiniach, ale dalej tak jakby kabel wykrywał za ladowarke (podpinałam też różne kable, ale wciaż to samo). Nie mam pojecia co może być przyczyną takiej sytuacji, a przeczytalam wiele wątków o problemach z synchronizacja

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Komunikacja z PC

    Telefon jest wykrywany w trybie Bootloader?

  8. #8
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.04.2013
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Komunikacja z PC

    wchodze w bootloader z podpietym kablem i nie pokazuje sie ze jest w trybie usb

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Komunikacja z PC

    Jaki system na komputerze, oraz czy skasowałeś sterowniki jak mówiłem?

  10. #10
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.04.2013
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Komunikacja z PC

    skasowalam, mam win 7, vista, xp. Jak odinstalowalam je to przy podlaczeniu do komputera powinno sie cos pokazac, a tu nic,


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top