Wielce Szanowni Fachowcy .
mam następujący problem , który nazwałem w temacie.
Nie wiem z czego się to wzięło . Kupiłem używany tel HTC HD2 z wgranym na moje życzenie androidem 4.1.2 wersja jądra 2.6.32_tytung_jellybean , CyanogenMod 10.0.0-RC0-xylo.
Niestety , trochę przeglądałem forum w poszukiwaniu problemu i nie znalazłem nic skutecznego . Przywrócenie ustawień fabrycznych, czyszczenie cashu itp. nie przynoszą rezultatu. Być może wersja androida jest nie własciwa. Najbardziej uciążliwe jest wyskakiwanie co 1 sek. komunikatu "proces com.google.process.gapps został zatrzymany" oraz pomimo połączenia z moim routerem , to stojąc z tel od routera w odległości 1 m tel jest poza zasięgiem , a komputer pomimo , ze 20 m dalej ma sygnał znakomity.
Moje pytanie : czy ktoś ma rozwiązanie tego problemu , czy przeinstalować wersję systemu? Jeżeli tak to polećcie mi stabilną i działającą na 100% . fajna byłaby wersja od 4.04 w górę , może być z HTC Sence.
Jeżeli napisałem jakaś bzdurę to mnie nie krytykujcie , liczę na szybką pomoc, nawet z szybką przejrzystą instrukcją wgrania , chyba , że ktoś z okolic Wawy chetnie by się podjął za piwko lub flaszeczkę ?

Liczę na szybkie porady.....