Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Htc One - Pierwsze Opinie

    Smoggu, wypożycz to na testy dla SureThing

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    02.07.2013
    Skąd
    Pabianice/Łódź
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC ONE

    Odp: Htc One - Pierwsze Opinie

    Witam, czy mógłbyś wrzucić linki co jest potrzebne do zrobienia S-OFF bo nie chce nic spartolić. Iphone mam wprawę z HTC jeszcze się nie bawiłem :P. Ja za nowego One dałem 1850 :P z T-mobile a używam w Play

    Dobra już mam S-Off ale jak teraz wgrać czysty soft HTC bez brendu? pomoże ktoś bo nie chce czegoś zepsuć
    Ostatnio edytowane przez Nicram ; 05.07.13 o 16:32
    ---------------------------
    HTC ONE
    IPHONE 4
    HTC DESIRE Z
    IPHONE 3G

  3. #13
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Htc One - Pierwsze Opinie

    Bawiłem się One, jednocześnie mając w kieszeni Galaxy S4, Ascenda P6 (byłem wtedy na jego premierze), Nexusa 4 i Galaxy S3... szczerze, HTC przy Huawei ma się czego wstydzić - Chińczyk wyprzedził designem i wydajnością Tajwańczyka. One ma ładny tył, przód to porażka - brak minimalnych 3 klawiszy funkcji... Ekran przy SGS IV to porażka, aparat tak samo. Według mnie, to najgorszy flagowiec HTC jakiego widziałem na oczy - dodam że bawiłem się wszystkimi jednocześnie dość mocno i przez ponad 4 godziny

  4. #14
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Htc One - Pierwsze Opinie

    Kurczak - jak to odniesiesz do tego, że wszystkie serwisy stawiają HTC One na jednoznacznie najwyższym miejscu w rankingach? ;P
    I matryca PenTile w SGS IV to moim zdaniem porażka, i to wielka. Patrząc na ten telefon na wprost cały czas mnie raziły po oczach różowe przebarwienia bieli, a pod kątem niebieskie przebarwienia bieli ;P
    I gdzieś tam widziałem też (na PCLab bodajże) porównania aparatu w SGSIV kontra One M7 (dokładnie takie same warunki oświetleniowe). Pomimo znacznej różnicy rozdzielczości matryc, szumy w One były zdecydowanie mniejsze, a to mnie akurat najbardziej razi po oczach. Nie potrzeba mi matrycy pierdyliard megapikseli, skoro wraz z powiększaniem rozdzielczości matryc a nie ich fizycznych rozmiarów, zwiększamy tak naprawdę tylko szumy widoczne na zdjęciu...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Htc One - Pierwsze Opinie

    Vin - co innego jednak mieć i subiektywnie ocenić niby wspierać się portalami, których przekupstwo to norma

    Wysłane z Asus Iconia B1

  6. #16
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Htc One - Pierwsze Opinie

    Skoro sprowadzamy dyskusję do takiego poziomu, to teraz udowodnij nam, że Ciebie Samsung nie przekupił

    Myślę, że obniżenie przez samego Samsunga prognoz sprzedaży SGS4, postawione w opozycji do ciągłego wyprzedawania się One M7 mówi samo za siebie. Ludzie głosują portfelami, a te głosy są widoczne bardzo jaskrawo. SGS4 zawiódł nadzieje. M7 powoli pozwala Tajwańczykom wyjść na prostą po dwóch ostatnich latach (choć zagrania jak to z One S mogą niweczyć część tego wychodzenia).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #17
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Htc One - Pierwsze Opinie

    Przyznam szczerze, że design SGS to porażka, One patrząc na tył jest ładny. Nie podoba mi się zaś front, być może przez to ze niestety brakuje mi trzeciego klawisza. Rozumiem, brak jednego w One V który i tak powoduje niejednokrotnie irytuje, ale dwóch?

    Wysłane z Asus Iconia B1

  8. #18
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Htc One - Pierwsze Opinie

    Dzisiaj wyszła aktualizacja do Androida 4.2.2. Jedną z nowych funkcji jest możliwość przypisania do klawisza domku dodatkowej funkcji - menu. Wygląda to teraz tak:
    1xHome - Home,
    2xHome - multitasking,
    Home+Swype up - Google Now,
    Longpress Home - Menu.

    Wstecz nadal ma jedną funkcję.

    Jeśli do wszystkich standardowych zastosowań wystarczą dwa guziki, to ja nie widzę w tym problemu. One X od sierpnia zeszłego roku też dawało możliwość przypisania funkcji menu do klawisza multitaskingu. Jeśli dla One V taka aktualizacja nie wyszła, to tylko źle to świadczy o podejściu htc do lowendów, ale nie musi od razu spalać całego pomysłu. Jak zrobi się to z głową, to jest nawet wygodnie

    Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #19
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Htc One - Pierwsze Opinie

    @Kurczak - miałem te dwa telefony w łapkach, i stąd de moje subiektywne opinie np. na temat wyświetlacza. Dlatego śmiech mnie ogarnia, gdy widzę w reklamówkach Samsunga hasło niewiarygodnie świetnego wyświetlacza - problem w tym, że na One widzi się po prostu więcej nieprzekształconej treści, np. łatwiej jest czytać na największym oddaleniu, niż w SGS IV. Niestety, wyświetlacze PenTile są dla mnie jednoznacznie złe. Takie moje subiektywne uczucie.
    I, mówiąc już dalej, jak dla mnie wyświetlacze Samsungów zbytnio przekształcają kolory - zbyt je nasycają. Zauważyłem to nawet w Wildfire S. Jeden z Amoledem, drugi z TFT. I pomimo względnie podobnych obrazów, ten z LEDówką troszkę jednak przejaskrawiał niektóre kolory.

    A jeśli chodzi o zdjęcia - chyba nie przekupili portali aż w ten sposób, że zamiast wstawiać zdjęcia z One wstawili zdjęcia zrobione Hasselbladem. Więc muszę niestety założyć, że zdjęcia są rzeczywiście zrobione tymi samymi telefonami, które sugeruje tytuł. I po porównaniu tych zdjęć na moim monitorze 22' (mam nadzieję, że nie został przekupiony przez Tajwańczyków!) muszę stwierdzić, że szumy są wyraźnie mniejsze na tych obrazkach od One M7.

    Jeśli chodzi natomiast o płynność działania - tak naprawdę i tak nie widać tu różnicy. W obu tych telefonach wszystko działa mega płynnie. Jednak na chwilę obecną, przez własne doświadczenie muszę stwierdzić, że zapewne aplikacje pod Samsunga będą (znowu!) wychodziły później. Było o tym dość głośno swego czasu na XDA (Ty nie słyszałeś, Kurczak? ;P), że przystosowanie niektórych aplikacji do obsługiwania instrukcji NEON potrafiło trwać czasami nawet i 2 miesiące, opóźniając premiery gier w stosunku do Qualcomma, czy nawet nVidii.

    To nawet nie jest kwestia czytania portali, tylko kwestia moich własnych odczuć i doświadczeń. A ja jestem zbyt malutki, żeby ktoś chciał mnie przekupywać, już idąc tą teorią spiskową ;P
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #20
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    26.11.2010
    Skąd
    3miasto
    Posty
    35
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    MIUI-STABLE V6.0, Android 2.3.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Htc One - Pierwsze Opinie

    Trochę dziegciu. Jak tylko pojawił się HTC One spodobał mi się i poczułem, że pojawił się telefon na miarę HD2. Już nosiłem się z zamiarem uzbierania pieniążków, gdy mój leciwy HD2 zmusił mnie (z powodu zużycia gniazda USB) do zajrzenia do zaufanego serwisu (zaufanego nie tylko przeze mnie). Zasięgnąłem opinii. Hardware jak najbardziej, ale technicy byli rozczarowani wnętrzem HTC One. Okazuje się że firma oszczędza na śrubkach. Cały One to harmonijka zlepiona dwustronnymi plasterkami :-/ naprawili jeden One ale nie chcą więcej oddawać tak słabo złożonego telefonu dlatego obiecali sobie, że nie będą go już przyjmowali do naprawy :-[
    Czy coś wiecie na ten temat? jak wygląda wnętrze Jedynego? Nadal chce go kupić, ale... pozdrawiam forumowiczów.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top