Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    01.01.2011
    Posty
    4

    informacje o pogodzie

    witam
    wiecie moze ile kosztuje w plusie opcja wyswietlanie informacji o pogodzie to co jest w hd2 ?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: informacje o pogodzie

    Wyświetlanie informacji o pogodzie - tj. to, co masz w Sense w HD2 - pobiera dane z internetu... Jeśli pobierasz to manualnie (np. poprzez WiFi) to nic nie płacisz (no, poza abonamentem, którym to WiFi zasilasz... albo za dojazd do jakiejś galerii handlowej z hotspotami itp. ).
    Co do pakietów internetowych - znajdziesz taką informację na stronie operatora (szukaj dla swojego planu taryfowego).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    08.01.2011
    Posty
    3

    Odp: informacje o pogodzie

    Czy da się to jakoś wyłączyć?? Fajny bajer, ale jak przyjdzie mi jakiś mega rachunek to będę spał na wycieraczce:P
    [hr]Dodano: [time]1294518320[/time][hr]
    też jestem w plusie, więc który pakiet wystarczy na tą pogodę, jeżeli mam ustawione sprawdzanie pogody co 15 minut??

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: informacje o pogodzie

    Wystarczy jak ustawisz aktualizację pogody co 3 godziny, wystarczy ci pakiet w plisie 100MB za 5 zł, Aktualizację pogody możesz odchaczyć: zakładka pogody/ menu/ ustawienia lub w ustawienia/Usługi danych/Pogoda - tu odchaczamy

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: informacje o pogodzie

    Albo możesz za pomocą programu zewnętrznego zablokować łączenie
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    10.01.2011
    Posty
    5
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: informacje o pogodzie

    Podepne sie pod temat.Wyjasnijcie mi prosze jak to jest z ta aktualizacja pogody.Mam ustawione co 3 godziny i kupiony pakiet w plusie 100mb.Kiedy pobierze mi aktualizacje to nie rozlancza mi 3G.Czy tak ma byc?Prosze o pomoc.Dzieki i pozdrawiam.

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: informacje o pogodzie

    Podepne sie pod temat.Wyjasnijcie mi prosze jak to jest z ta aktualizacja pogody.Mam ustawione co 3 godziny i kupiony pakiet w plusie 100mb.Kiedy pobierze mi aktualizacje to nie rozlancza mi 3G.Czy tak ma byc?Prosze o pomoc.Dzieki i pozdrawiam.
    Tak ma być, ważne aby inne aplikacje miały powyłączane automatyczne aktualizacje jak nie chcesz aby dodatkowo ściągało Ci z pakietu.

    Powiem Ci od siebie, że jak nawet ustawisz ściąganie maili co jakiś czas w formie nagłówków albo z załącznikami max 50kb to spokojnie Ci ten pakiet wystarczy, zresztą sam z takiego korzystałem jak byłem w Plusie.

    Jak się boisz to polecam Ci aplikację SPB Wireless Monitor - super sprawa (możesz nawet alerty ustawić i po przekroczeniu dziennego limitu będzie Cię on informował)
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top