Ja HTC które sprawdzałem z wsuwkami mógłbym chronologicznie uszeregować tak:

1. HD2 (nabyty za namową Szakusa, jako jedyny HTC miał wsuwkę w zestawie... szkoda, że od tego odeszli... choć jak dojdziemy do HOX to jednak żal szybko mija),

2. Desire HD (żona zakochała się w pogodzie HTC na Androidzie),

3. Sensation (tutaj klapka była po prostu słabej jakości i plastiki się same poluzowały, podobnie jak sam wypadł przycisk głośności... rys żadnych!),

4. One X (po roku nadal jak nowy... choć tutaj uwaga na etui - kupiłem HTC PO-S650, uniwersalne m.in. do HOX i [tutaj naprawdę uwaga] długotrwałe noszenie w nim telefonu [~8 miesięcy] spowodowało delikatne wytarcie się warstwy oleofobowej w miejscu szwów paska wewnątrz etui! Kiedy ekran jest wypolerowany tego nie widać, ale inaczej zbiera odciski palców w miejscu, w którym ta warstwa została naruszona - zdecydowanie nie polecam tego etui [ani takich, które mają tego typu zgrubienia i mocne szwy w środku na wysokości ekranu/plecków telefonu]),

5. One M7 (w tej chwili jest w tym nieszczęsnym PO-S650... zakupiłem Bugatti TwoWay, ale to etui w wersji dla M7 też ma szwy dokładnie na środku ekranu [nie sugerujcie się filmikiem przedstawiającym Bugatti TwoWay dla Samsunga Galaxy S3 - zobaczyłem go na YT, myślę, że będzie ok, a tutaj się okazuje, że to zupełnie inna konstrukcja wsuwki! :C]. Zamówiłem Bugatti SlimFit, takie jak mam od pewnego czasu dla HOX [teraz zaanektowanego przez żonę] i to chyba będzie najlepsze, co może być - dopasowane, gładkie, przyjemne, po prostu w sam raz ).