Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    02.07.2013
    Skąd
    Pabianice/Łódź
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC ONE

    Witam, nowy użytkownik HTC-ONE

    Witam, jestem nowym użytkownikiem HTC ONE. Wcześniej Iphone 4 i wahałem się czy nie kupic 5 ale to kicha więc wybór padła na HTC-ONE :P

    Pozdrawiam
    ---------------------------
    HTC ONE
    IPHONE 4
    HTC DESIRE Z
    IPHONE 3G

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Witam, nowy użytkownik HTC-ONE

    Dobry wybór, witamy
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Witam, nowy użytkownik HTC-ONE

    Miło widzieć kolejnego one w naszym gronie. PS. Jak już szakus wspomniał bardzo dobry wybór
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    02.07.2013
    Skąd
    Pabianice/Łódź
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC ONE

    Odp: Witam, nowy użytkownik HTC-ONE

    no tel fajny , tylko masakrycznie zjada baterie w porównaniu z IP 4 te same usługi odpalone
    ---------------------------
    HTC ONE
    IPHONE 4
    HTC DESIRE Z
    IPHONE 3G

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Witam, nowy użytkownik HTC-ONE

    Witam! A takie to uroki, HTC ma dobre telefony ale baterie słabe :X

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Witam, nowy użytkownik HTC-ONE

    Zwłaszcza jak się porównuje zużycie baterii w telefonie z quad-corem, oraz 4,7-calowym ekranem FullHD, no i Androidem, w którego przypadku niestety często "optymalizacja" jest synonimem stwierdzenia "wsadziliśmy w to jeszcze mocniejszy hardware do obsłużenia tego, co już mamy"... z hermetycznym i faktycznie zoptymalizowanym iOS w iPhone'ie, jednordzeniowym procesorem, który sobie z tym wszystkim bez problemu radzi i wyświetla na 3,5" ekranie 640x960

    Niestety, to nierealne, żeby utrzymać niski poziom apetytu na prąd w M7, nawet jeśli się włączy tryb oszczędzania baterii. Choć chociaż częściowo pocieszające może być i to, że im nowszy (i mocniejszy) iPhone, tym ten problem bardziej dotyczy i tego telefonu, więc tutaj One nie jest odosobnione
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    23.07.2013
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1
    Słuchawka
    htc one

    Odp: Witam, nowy użytkownik HTC-ONE

    Witam wszystkich użytkowników forum,
    Jako użytkownik htc one powiększam grono użytkowników forum i chciałbym od razu podzielić się swoimi spostrzeżeniami, które niestety mają krótka historię, bo zaledwie tygodniową. Z pewnością telefon jak każde urządzenie ma swoje zalety i wady. Wydaje się, że bez popadania w skrajności tych pierwszych jest znacznie więcej, a ponadto ich walory czy istotność dla użytkownika w pełni rekompensują mankamenty, które jak wspomniałem telefon posiada. Z pewnością na pochwałę zasługuje ergonomia i elegancja obudowy (jako esteta w pełni to doceniam), jakość wyświetlacza (po prostu przyjemnie się patrzy na ekran), funkcje aparatu (zoe, slajdy z muzyczką), ogólnie rozumiane dźwięki w telefonie (na mnie zrobiło to duże wrażenie), płynność działania bez lagów (daje również sporo satysfakcji, bo przyjemnie się z niego korzysta). Być może płynność wynika z tego, że doinstalowałem stosunkowo niewiele aplikacji (32). W oparciu o dotychczasowe doświadczenia zrobiłem selekcję i została taka liczba. Jeżeli chodzi o wady, a należałoby raczej mówić mankamenty, to dla mnie zupełnie niepotrzebny gadżet zwany blinkfeed?em. Brak dostępu do polskich serwisów (nie możemy udawać, że są tam jakieś protezy) przy braku korzystania z serwisów społecznościowych (jak w moim przypadku) powoduje, że jest on po prostu zbędny. Owszem na pięć minut dla pokazania może być, ale nic więcej. Efekt jest taki, że upchałem gdzieś na ostatnią kartę i w praktyce ją pomijam. Ponadto z mankamentów trzeba wskazać brak jednak tego trzeciego przycisku, zwłaszcza jak korzystałem wcześniej z S II, a wcześniej z HD2. Trzeba się jeszcze przestawić na inny sposób wybierania numerów telefonicznych (wszak urządzenie jest przecież również telefonem?). Dla mnie więcej ergonomii przy wybieraniu kontaktów było choćby w S II i to zarówno sms-ów jak i telefonów. Oczywiście dwa ostatnie mankamenty można zneutralizować i pewnie za czas jakiś czas uznam, że problemu nie ma. Natomiast wadą i to w dosłownym tego słowa znaczeniu jest bateria. Nie chcę w tym miejscu rozwijać tematu, bo to się nadaje na odrębny wątek. Spróbuję zresztą rozwinąć ten temat o ile któryś z forumowiczów mnie nie uprzedzi, chcąc szczegółowo popytać o to innych użytkowników htc one. A tak ponadto myślę, że telefon jest bardzo dobrym urządzeniem, które warto zakupić, jeżeli ktoś lubi smartfony. ONE jest dla mnie kolejnym po Sony Ericsson P1i, HTC HD2, Galaxy SII) i robi największe wrażenie. Oczywiście nie chcę porównywać tych modeli z ONE, bo to zupełnie bez sensu. Czy zakupiłbym ten telefon jeszcze raz? Tak, ponieważ wybrałem go z grona kilku smartfonów (S III, Xperia Z i przede wszystkim S IV) i okazał się w mojej ocenie najlepszym wyborem, a ponadto zakup odbył się przy zawarciu nowej umowy z T-Mobile i cena, biorąc pod uwagę rynek, była do zaakceptowania. To tyle moich myśli. Liczę, że użytkownicy ONE będą aktywni na tyle, że dowiemy się o tym telefonie i jego możliwościach wiele. Jak na pierwszy raz to chyba za bardzo się rozpisałem Pozdrawiam.

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    04.07.2014
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC One

    Odp: Witam, nowy użytkownik HTC-ONE

    Siemanko


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top