Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    10
    Słuchawka
    Nokia 6233

    HTC EVO 3D lub DESIRE X lub DESIRE HD

    Siemka,

    Noszę się z zakupem HTC, lecz nie wiem, który z w/w modeli będzie najlepszą opcją.
    Wydaję mi się, że EVO 3D będzie najszybszy i najbardziej funkcjonalny, zarazem najdroższy.
    Może mi ktoś doradzić?

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: HTC EVO 3D lub DESIRE X lub DESIRE HD

    Ja z tych trzech bym wybrał Desire HD, później w kolejności Evo 3D. Bo niby i Desire X jest nowszy od HD, ma nowszego Androida etc. to jednak ma praktycznie takie same wnętrze, i kosztuje więcej. A w Desire HD dostajemy troszkę lepszą matrycę w aparacie, większy wyświetlacz za niższą cenę.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC EVO 3D lub DESIRE X lub DESIRE HD

    Desire HD jest porzucony przez HTC z Androidem 2.3 Gingerbread.
    EVO3D został porzucony (tak jak i Sensacja) z Androidem 4.0 ICS. Jeśli jest choć w połowie tak niedopracowany jak na Sensacji, to posiadaczowi tego telefonu może bardziej opłacać się downgrade wersji i mimo wszystko trzymanie telefonu ze starszą wersją Androida, niż faktycznie dostępna na ten telefon.
    Desire X... nie jest to telefon, który nada się np. do grania, AFAIR też już został porzucony przez HTC, tym niemniej Sense 4(+) jest czymś, na czym miło zawiesić oko, jest funkcjonalne, a ekran tego telefonu (chyba taki sam jak One V) bije na głowę ten w Desire HD i Sensacji (mimo większej rozdzielczości tej drugiej) - kolory są dużo bardziej nasycone i naturalne, czytelność w słońcu jest wyższa.

    Pytanie co chcesz robić z tym telefonem, bo to też ma znaczenie, a taka informacja nie pojawiła się w tym wątku (w przeciwnym razie komuś, kto potrzebuje np. dużego, dostawczego samochodu można usilnie wciskać małe, sportowe coupe ).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: HTC EVO 3D lub DESIRE X lub DESIRE HD

    desire nie znam więc nie będę się wypowiadał, ale z doświadczenia z evo 3d (non stop na oryginalnym oprogramowaniu) mogę powiedzieć tyle: Nie narzekam i jestem zadowolony, gry - praktycznie wszystkie działają (poza tymi na tegre), więc w razie pytań myślę że mogę odpowiedzieć na parę dotyczących tego modelu
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    10
    Słuchawka
    Nokia 6233

    Odp: HTC EVO 3D lub DESIRE X lub DESIRE HD

    Przede wszystkim dzięki wielkie za odpowiedzi
    Hmm, główną rzecz jaka mnie interesuje to chodzenie po necie, pisanie sms i gps, także miło by było, aby telefon się zbytnio nie wieszał
    Fajnie by też było, żeby do danego telefonu dostępne były modyfikacje oprogramowania (póki co jeszcze nie zagłębiłem się w ten temat, bo modyfikowałem jedynie telefony na zwykłym sofcie).
    Myślałem jeszcze o Desire Z , ze względu na klawiaturę, lecz to telefon trochę wolniejszy od tych o których mowa.

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: HTC EVO 3D lub DESIRE X lub DESIRE HD

    Więc do podanych przez Ciebie rzeczy nada się każdy telefon a najlepiej żeby miał największą baterię, żaden się nie wiesza na stocku i z tego co wiem to na każdy masz masę Romów

    Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  7. #7
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    10
    Słuchawka
    Nokia 6233

    Odp: HTC EVO 3D lub DESIRE X lub DESIRE HD

    Aha, a który jest z nich "najmocniejszy" ?

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: HTC EVO 3D lub DESIRE X lub DESIRE HD

    Najmocniejszy jest evo 3d
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC EVO 3D lub DESIRE X lub DESIRE HD

    A tak w ogóle o jakim budżecie mówimy?

    Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #10
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    10
    Słuchawka
    Nokia 6233

    Odp: HTC EVO 3D lub DESIRE X lub DESIRE HD

    Tak myślę do 700 zł maksymalnie


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top