Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    10
    Słuchawka
    Nokia 6233

    Problem z kontaktami

    Siemka,

    Dotarł do mnie we wtorek HTC no i mam już kilka problemów z obsługa :P
    1) kontakty w książce telefonicznej z czytuję tylko z simki, ale mając je też na telefonie to podczas wybierania numeru do dzwonienia kontakty mam z dublowane..na liscie pokazują się z SIMki i z pamięci telefonu. Da się to jakoś zmienić? Obecnie usunąłem z pamięci telefonu i z google no i problem zniknał, lecz czy da się coś z tym zrobić ??
    2) czy można gdzieś ustawić profil ustawień tak jak np. było to w nokiach "na dworze" , "bez dźwięku" itd ? Bo znalazłem tylko 3: standardowy, cichy i wibracje.
    3) czy da radę wyłączyć dzwięk samych raportów potwierdzenia dostarczenia sms ? Wnerwia mnie to, gdyż ustawiając raporty doręczenia wiem , że sms doszedł.. a tak to nie wiadomo. Natomiast nie moge tego ustawić , bo mi wtedy za każdym razem powiadomienie brzęczy

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Problem z kontaktami

    1) gdzieś w opcjach kontaktów jest możliwość ustawienia co ma być wyświetlane
    2) niestety w samym androidzie tak nie ma, ale jest pełno zewnętrznych aplikacji które pozwalają ci na takie konfigurowanie telefonu
    3) Jak się nie mylę to nie
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    10
    Słuchawka
    Nokia 6233

    Odp: Problem z kontaktami

    No to znalazłem, że się fajkuje Simke, fb, google lub telefon. Zafajkowałem tylko simke, to przy wybieraniu i tak były kontakty z dublowane.
    Mógłbyś podać mi jakiś przykład takiej aplikacji?
    Kolejna sprawa. Mój tele pobiera aż 400 mb pamięci. Dałoby rade wgrać innego softa czy coś, którego funkcjonalność nie była by gorsza, natomiast wydajność lepsza?

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Problem z kontaktami

    Jeżeli chodzi o wgranie softa to oczywiście że idzie ale niestety w tym nie pomogę. Jeżeli chodzi o przykład aplikacji to np. wystarczy wejść w sklep google i wpisać do wyszukiwania profile
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    10
    Słuchawka
    Nokia 6233

    Odp: Problem z kontaktami

    Oki dziękówka A jeszcze jakby mi jakiś użytkownik EVO 3D powiedział ile mu trzyma bateria?
    U mnie przy normalnym użytkowaniu - głównie sms, łącznie ze 2h na wi-fi, 3g wyłączone, gps też, jasnośc automatyczna - ogólem oszczędnie dla bateri, to tak wytrzymuje dzień? Więc się zastanawiam czy nie kupić nówki bateri oryginalnej.
    Ostatnio edytowane przez Drix ; 28.07.13 o 16:05

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Problem z kontaktami

    Jak wytrzymuje Ci 1 dzień przy takim użytkowaniu to znaczy że jest wszystko ok , jasność automatyczna wcale nie jest oszczędna dla telefonu ;p im mniejszą jasność masz ustawioną tym bardziej oszczędnie jest ;]
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  7. #7
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    10
    Słuchawka
    Nokia 6233

    Odp: Problem z kontaktami

    To mnie teraz zagiąłeś , że automatyczna nie jest taka oszczędna. Aczkolwiek tego nie zmienie, bo przydaję się to jak jestem na dworze i mocno słońce daje po gałach ale też boli mnie to, że co dzień trzeba fona ładować

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Problem z kontaktami

    No niestety, czasem zdarza mi się że co drugi dzień ładuję ale to już zależy od użytkowania, ale normą jest nocne podpinanie do jedzonka

    Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top