Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Mieszany widok

  1. #1
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Trzeba podjąć decyzję

    Witam nadszedł ten czas że za jakieś 2 miesiące będę wymieniać słuchawkę. Jako że ostatnio zostałem w tyle z wszelkimi nowinkami to pytam was o zdanie. Co kupić? Oczywiście na oku mam htc ONE, ale nie wiem czy ma on jakąś konkurencje?
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Trzeba podjąć decyzję

    One+ albo One M7. Podczas mojego pobytu w Niemczech jakieś 3 tygodnie temu miałem styczność z tymi dwoma telefonami codziennie. Do tego jeszcze SGS IV. I jakieś tam jabłuszka (poza tematem, wszystkie są dla mnie takie same ._.).
    Jeśli chodzi o Samsunga... ujmę to parafrazą słów Macieja Makuły (oryginalnie użyte nt. serii gier Battlefield) - Ten Samsung Galaxy IV to najlepszy Samsung Galaxy III jakiego mogli wydać.
    Mogli by go nazwać równocześnie Samsung Galaxy 3,4 i wszyscy by byli szczęśliwi.
    One+ jest już w tej chwili w pieniądzach dla ludzi (1230 złotych za nowy egzemplarz na alledrogo, z 64GB pamięci), a świetny telefon.
    One M7 to niby jeszcze lepszy telefon (nie byłem do niego przekonany, a później wziąłem w łapki... takie HD2 po dwóch latach - absolutny high-end w fajnym, solidnym wykonaniu) tylko jest jeszcze baardzo drogi...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Trzeba podjąć decyzję

    No ja za m7 planuje się zabrać, tylko właśnie chciałem wiedzieć czy jest jakas konkurencja dla niego ale wygląda że nie ma

    Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m przy użyciu Tapatalk
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Trzeba podjąć decyzję

    Jeśli nie jesteś zakochany w Sense i nie zależy Ci na przyciskach fizycznych (czyt. akceptujesz przyciski systemowe wyświetlane na ekranie) możesz pomyśleć o Sonym Ericssonie Z1. Dla mnie może trochę bezsensowny (matryca 20,1 MPx przy takich małych rozmiarach fizycznych może powodować tyle szumu, że lepiej by było wziąć 8 MPx aparat z Desire HD...) ale tak z tego co się nim bawiłem to nawet fajny. Tylko mi nie leży zupełnie ich nakładka...
    I rozejrzał bym się za padfonami/transformerami od ASUSa (mam na myśli telefony podłączane do stacji dokującej-tableta). Chwilę się tym pocieszyłem w sklepie, działa to fajnie. Firmie ASUS też ufam (to moje osobiste odczucie), robi fajne i solidnie zrobione sprzęty.
    W domu mam od ASUSa: ultra-booka, net-booka, tablet, monitor, komputer (obudowa ASUS, grafika ASUS, płyta główna ASUS, i takie tam...). I nic mi się do tej pory nie popsuło (oprócz tableta, na którego niefartownie siadłem... od tego wszystko umrze ;E). Także polecam, jeśli podoba Ci się idea telefonu-tableta.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Trzeba podjąć decyzję

    No zobaczę sobie w sklepie jak to wygląda i będę Sie zastanawiać w takim razie

    Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m przy użyciu Tapatalk
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  6. #6
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Trzeba podjąć decyzję

    Ze swojej strony wspomnę jeszcze o LG G2, czyli telefonie który sobie kiedyś na pewno kupię

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    05.12.2013
    Skąd
    Kraków
    Posty
    3
    Słuchawka
    Samsung Advance
    Rom
    4.1

    Odp: Trzeba podjąć decyzję

    hehe ma konkurencję w postaci Samsunga S3 i S4 oraz Noki Lumi 1020, ten ostatni model podobno wymiata jakością zdjęć

  8. #8
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Trzeba podjąć decyzję

    Z tym że Lumie mają WP, a ten system wielu osobom nie pasuje.

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Trzeba podjąć decyzję

    Xperia Z/Z1, Xaomi Mi-3, Moto X/Z, Lumia 925, LG Flex

    Wysłane gołębiem pocztowym Nokia Lumia 800.

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    05.09.2014
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC One

    Odp: Trzeba podjąć decyzję

    A ja mam pytanie czy telefon to odpowiedni prezent dla dziewczyny na święta ?


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top