Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Mieszany widok

  1. #1
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.10.2013
    Skąd
    Ziemia
    Posty
    43
    Słuchawka
    HTC Sensation XE
    Rom
    ViperS/C2 5.1.0 sense 5.5

    Starsze sense :)

    Witam! jest możliwość przeniesienia sense 3.6 konkretnie to launcher (Rosie.apk) lub starszego na JellyBean z sense 4.5 aka 4+ ?? rom to ViperS 3.1.4 . I jeszcze jedno pytanie jak nazywa się launcher z sense 5 ? żadnego rosie nie ma w system/app pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Starsze sense :)

    Nie. Sense nie da się przenosić bo jest zbyt mocno wplecione w system, dlatego też samej nakładki nie da się urochomić na innych telefonach

    Wysłane gołębiem pocztowym Nokia Lumia 800.

  3. #3
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.10.2013
    Skąd
    Ziemia
    Posty
    43
    Słuchawka
    HTC Sensation XE
    Rom
    ViperS/C2 5.1.0 sense 5.5

    Odp: Starsze sense :)

    A szkoda, no nic pozostaje czekać na dobry rom z sense 5...

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Starsze sense :)

    Czy ja wiem? Sense 4.1 jest bardzo ładne, na pewno ładniejsze niż 5 czy 2.3

  5. #5
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.10.2013
    Skąd
    Ziemia
    Posty
    43
    Słuchawka
    HTC Sensation XE
    Rom
    ViperS/C2 5.1.0 sense 5.5

    Odp: Starsze sense :)

    Tak naprawdę wszystko zależy od tapety xD sense 5 z ciemna tapeta wygląda elegancko a z jasna jak mały-niedorozwój a w sense 4.1 jest podobnie chociaż "nie odczepiony dock do rogów" mi się podoba O sense 2.1-3.5 nawet nie mówmy... pamiętam jeszcze sense jakby 1.0 manile 3D z Touch HD i HD2. Własnie nie rozumiem czemu HTC zrezygnowało z "tego czegoś" co przechodziło od manili do sense 3.6 w 4 brak efektów 3d a w sense 5 to już kompletne płasko, sztucznie, brzydko, luźno tyle xD

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Starsze sense :)

    TouchFlo 3D było piękne

    Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.

  7. #7
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.10.2013
    Skąd
    Ziemia
    Posty
    43
    Słuchawka
    HTC Sensation XE
    Rom
    ViperS/C2 5.1.0 sense 5.5

    Odp: Starsze sense :)

    Pamiętam jeszcze jak miałem HTC Prophet, na XDA było pełno WM od 5.0 do 6.5 z Touchflo 2D albo z Titanium UI... Później Galaxy mini Zawiodłem się był wolniejszy niż 200 mhz prophet xD Dopiero po zainstalowaniu cm 7.2 i OC do 8xx mhz to coś dało Nareszcie Leonek to było piękne Manila 3D i szybki procesor, WP 7.8 i działało pięknie. Teraz Sensation i dalej wierze w htc że robi dobrze telefony

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Starsze sense :)

    Android jest największym problemem HTC, a nowy WP, mimo że świetny, nadal nie pozwala na popis HTC w kwestii graficznej

    Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.

  9. #9
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    22.10.2013
    Skąd
    Ziemia
    Posty
    43
    Słuchawka
    HTC Sensation XE
    Rom
    ViperS/C2 5.1.0 sense 5.5

    Odp: Starsze sense :)

    Htc już próbowało zrobić dodatek sense do WP 7 ale wyszło obrzydliwie ;( może jeszcze coś wymyślą :? Chciałbym zobaczyć HTC ONE z WP 8.1 i z nakładką sense oczywiście taką podchodząca pod kwadraty i ruchome kafelki. Android jest niestety oczywiście w mojej opinii bez nakładki Sense jest okropny! Zawsze podobały mi się możliwości androida kiedy byłem przy HD2 ale jak wszedłem w świat androida to już przestało mi się to podobać chcesz coś zmienić? NIE! producent tego zakazuje. Chcesz mieć root? Utrata gwarancji. "Niby otwarty system"... Chyba najbardziej trafionym pomysłem by było połączenie Sense+Windows Phone z lekką nutką androida oczywiście dla HTC które niestety bankrutuje Najbardziej nienawidzę "Hejterów" którzy uważają ze android jest najlepszy... -_-

  10. #10
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Starsze sense :)

    Utrata gwarancji przy rootowaniu to nie konieczność. Przypominam sobie kilka przypadków, gdy było inaczej...
    ASUS. Sam udostępnia narzędzie do rootowania urządzeń. Do tego daje narzędzie do zdejmowania roota. W wypadku uszkodzenia tabletu nie z winy użytkownika, po przywróceniu roota (o ile Ci się uda) dalej zobowiązuje gwarancja. Oczywiście, nie w skrajnych przypadkach - na przykład gdy usmażyłeś Tegrę na taktowaniu 3,6GHz przy niestandardowym ROMie, ale pomimo wszystko udało Ci się wgrać roota - wtedy gwarancja nie jest akceptowana z racji znacznej ingerencji użytkownika. Normalne...
    HTC. Owa firma miała plany sprzedawać swoje słuchawki ze standardowo odblokowanym bootloaderem.
    ZTE. Owa firma dostarcza automatycznie zrootowane słuchawki (by the way ostatnimi czasami mam dużo kontaktu z telefonami tej marki, i muszę przyznać że za tą cenę są naprawdę świetne!).

    Często też zmiany są ograniczane nie przez producenta słuchawek, a przez sieci komórkowe, które wgrywają swoje wersje brandowane, które są ograniczone bardziej niż iOS...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top