Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    12.12.2013
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC HD2

    Post Htc HD2 na Androidzie nie działa internet poprzez transmisję danych.

    Witam, posiadam HTC HD2 oprogramowanie w pamięci NAND: Android NexusHD2-ICS-CM9-HWA_V2.8, kernel: HTCLEO-Kernel_2.6.32_tytung_ics_r3.6-updater, sieć: Play i mam mianowicie taki problem że nie działa mi internet poprzez transmisję danych, po wifi działa normalnie. Włączam dane pakietowe, mam konfigurację Play, ale internet, i odbieranie mmsów nie działa. Jestem zielony w tym temacie. Dodam że po zainstalowaniu aplikacji Phono napisane jest: Mobile Data OFF. Proszę o pomoc, z góry dziękuje za pomoc, i jeżeli post zamieściłem w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie. Pozdrawiam.

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Htc HD2 na Androidzie nie działa internet poprzez transmisję danych.

    Też miałem z tym buildem problemy... Nawet wpisanie APNów od nowa nic nie dawało.
    1. Dla pewności sprawdź APN (może być niedokładny opis bazowany na PRJ 2.2 Froyo, ale w gruncie rzeczy wygląda tak samo. Ustawienia -> Sieci zwykłe i bezprzewodowe -> Sieci komórkowe -> Punkty dostępowe) - czy są jakiekolwiek wpisane, jeśli tak - patrz punkt drugi.
    2. Porównaj swoje APNy z APNami na stronie swojej sieci komórkowej - w Twoim przypadku Play. Jeśli są takie same, przejdź do punktu 3.
    3. Wykonaj Hard Reset - należy pamiętać że ta operacja wymazuje wszystkie dane z telefonu. Smutne, lecz prawdziwe - działa jak format C:\ i zazwyczaj jak w wypadku Windy stawia wszystko na nogi Jeśli dalej nie działa, przejdź do punktu 4.
    4. Zmień ROM na bardziej pewny - czytaj 'features' czy zawierają wszystko, co jest Ci potrzebne. Unikaj też early-access ROMów, z racji tego że są przystosowane pod konkretny podmodel telefonu, a HD2 nie równy HD2
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top